Gossip Girl neden Netflix’ten kaldırılıyor?

gossip girl

İlk sezonu 2007 yılında izleyici ile buluşan ve gelmiş geçmiş en sevilen dizilerden biri olan Gossip Girl, 6. sezonu ile final yapmış ve 2012 yılında yayın hayatına veda etmişti. Bir süre önce de dizi, 6 sezonunun tamamı ile Netflix tarafından izleyiciye sunulmuştu. Ancak dizi 2021 itibari ile Netflix kütüphanesinden kaldırılacak.

Başrollerinde; Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Ed Westwick, Chace Crawford, Taylor Momsen ve Kristen Bell’in bulunduğu dizinin başka oyuncular ile çekilen uyarlaması da yolda.

gossip girl

Gossip Girl neden kaldırılıyor?

Dizinin başka oyuncular ile çekilen uyarlaması, HBO Max için hazırlanıyor. Bu sebeple de orijinal dizinin bir süre sonra HBO Max kütüphanesinde yerini alması bekleniyor ancak kesin bir bilgi hâlâ bulunmamakta.

Gossip Girl

Yeni Gossip Girl hakkında bildiklerimiz

İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizi, Warner Media’nın online içerik platformu HBO Max üzerinden yayımlanacak. Dizi, orijinal serinin 8 yıl sonrasını anlatacak. Henüz ismi açıklanmayan ve orijinal dizi ile aynı evrende geçecek dizi, Gossip Girl’ün sekiz yıl sonrasında geçecek. Karakterler Constance Billard School adlı bir okula gidecek. Erkekler de benzer şekilde St. Jude’s School’da okuyacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
sinema salonları

Sinema salonları kapalı kalmaya devam edecek

Sonraki
sinema salonları

Sinema salonları ne zaman açılacak?