God Is A Bullet filminden yeni görseller yayımlandı

God Is A Bullet

Nikolaj Coster-Waldu , Maika Monroe ve January Jones isimlerinin yer aldığı, yönetmenlik koltuğunda ise Nick Cassevetes’ın oturduğu God Is A Bullet‘dan yeni gelişmeler geldi. Filmin kadrosu açıklandı ve açıklanan kadronun beraberinde ise filmden yeni görseller yayımlandı.

God Is A Bullet kadrosuna katılan isimler

Filmde yer alacak isimler arasına; Karl Glusman, David Thorton, Paul Johannson, Johnathan Tucker, Ethan Suplee, Garret Wareing, Brendon Sexton III, Virginia Cassevetes ve Chole Guy katıldı.

Filmden yayımlanan görseller

God Is a Bullet filminden beş adet görsel yayımlandı. Yayımlanan görsellerde: Jones’un silah tuttuğu bir sahne, Case karakterinin dövmelerini gördüğümüz sahne, yas tutan Bob karakteri, kasvetli dağ manzarası içinde Case ve Bob ve son olarak da bir havuz fotoğrafı bulunuyor.

God Is A Bullet
god is a bullet 2 1
god is a bullet 1 3
god is a bullet 4
god is a bullet 3

God Is a Bullet konusu

Yardımcı dedektif Bob Hightower (Nikolaj Coster-Waldau), eski karısının öldürüldüğünü ve kızının tarikat tarafından kaçırıldığını öğrenir. Resmi soruşturmaların yetersiz kalması sonucu Bob hüsrana uğrar ve kendi planını uygulamaya karar verir. Polis teşkilatından ayrılır, dövmeler yaptırır ve tarikatın içine sızar. Tarikatın karizmatik lideri Cyrus’u indirmek için tarikatın tek kadın kurbanı olan Case Hardin’den (Maika Monroe) yardım alır. Bob kızını kurtarma fırsatını değerlendirirken Case de tarikatın ondan aldığı gücü geri alma fırsatını yakalar.

Total
0
Shares
Önceki
Dune

Dune filminin çıkış tarihi üç hafta ertelendi

Sonraki
Hızlı ve Öfkeli

Hızlı ve Öfkeli 10 ve 11’in çekimleri ne zaman başlayacak? Vin Diesel açıkladı