Ghostbusters: Afterlife’tan yeni fragman yayımlandı

ghostbbuster 1920x1080

80’li yıllarda Ivan Reitman tarafından çekilen efsaneleşmiş Ghostbuster serisinde yeni bir film geliyor. Orjinal Ghostbuster serisinin yönetmeni Ivan Reitman’ın aynı zamanda oğlu olan Jason Reitman, filmin hem yazım hem yönetim kısmında yer alıyor. Senaryonun yazım aşamasında Monster House, Poltergist ve City of Ember gibi yapımlarıyla tanıdığımız Gil Kenan‘da yer alıyor.

Carrie Coon – Mckenna Grace – Finn Wolfhard

Orijinal Ghostbuster serisinin hikaye devamlılığında ilerleyecek olan Ghostbuster: Afterlife”ın oyuncu kadrosunda ise Stranger Things ile tanıdığımız Finn Wolfhard, The Haunting of Hill House ve Fuller House yapımlarıyla bildiğimiz Mckenna Grace, Avangers ve Ant-Man filmlerinin yıldızı Paul Rudd ve başarılı oyuncu Carrie Coon yer alıyor.

Ghostbuster: Afterlife’ın yayımlanan fragmanında orijinal filmlerin yıldızlarından Bill MurrayAnnie PottsSigourney WeaverDan AykroydBokeem Woodbine ve Ernie Hudson‘ı da görüyoruz. Yayımlanan fragmana göre Ghostbuster: Afterlife, 12 Kasım 2021 tarihinde vizyona girecek.

Ghostbuster: Afterlife konusu

Bekar bir anne olan ve mali zorluklar yaşayan Callie, çocukları Trevor ve Phoebe ile birlikte babasından kalan eski bir eve taşınır. Trevor, taşındıkları evde büyükbabasına ait bir sırrı keşfederek onun Hayalet Avcıları’nın bir üyesi olduğunu anlar. Trevor, Phoebe ve yeni arkadaşları evde buldukları ekipmanları kurcalarken kasabadaki bir tehlikenin ortaya çıkmasına sebep olur.

Total
0
Shares
Önceki
netflix

Netflix’e ağustos ayında gelecek olan filmler