Gabriel Luna, The Last of Us kadrosuna katıldı

gabriel luna the last of us

Dikkat çeken yapımlar çıkarmaya devam eden HBO, mart ayında PlayStation’ın en sevilen oyunlarından bir tanesi olan The Last of Us’ın diziye uyarlanması için hazırlıkların başladığını açıklamıştı. Başrolünde he Mandalorian, Narcos, Game of Thrones  gibi yapımlar ile tanınan Pedro Pascal’ın bulunduğu dizinin kadrosuna yeni bir isim katıldı. Kadroya dahil olan son isim; Terminator: Dark Fate, Agents of S.H.I.E.L.D., Matador gibi yapımlarda bulunan Gabriel Luna oldu.

gabriel luna the last of us

The Last of Us konusu

Yıllardır popülerliğini koruyan oyunun başarılı hikayesini gözüne kestiren yapımcılar, oyunu önce bir film olarak sinemaya getirmek istediler. Ancak Naughty Dog patronlarından Neill Druckmann oyunun hikâyesinin iki saatlik bir filme sığdırılmasını istemediğini belirtince oyunun dizi olarak uyarlanmasına karar verildi.

The Last of Us, oyuncularını ortaya çıkan bir salgın hastalık sonrası insanların mutasyon geçirerek canavarlara dönüştüğü distopik bir evrene götürüyor. Oyun, Ellie adında genç bir kızı hem insanlardan hem de bu canavarlardan koruyarak milislerin karargahına götürülmesi istenen Joel’a odaklanıyor. Daha önceden ısırılmış olmasına rağmen dönüşüm geçirmemesiyle insanlık için umut olan Ellie ve Joel’un yolculukları beklenenden çok daha uzun sürerken ikilinin arasındaki baba-kız ilişkisini yavaştan görmeye başlıyoruz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
house of the dragon

Fabien Frankel, House of the Dragon kadrosuna katıldı

Sonraki
love and monsters

Love and Monsters 2 olacak mı?