Friends: The Reunion saat kaçta yayımlanacak?

mm
friends

1994 yılında ilk kez izleyici ile buluşan ve 2004 yılında 10. sezonu ile izleyicilere veda eden Friends dizisi, bu zamana kadar gelmiş geçmiş en sevilen dizilerden biri. Bilindiği üzere başrollerinde; Matthew Perry, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc ve David Schwimmer’ın yer aldığı diziye 16 yılın ardından bir özel bölüm geleceği haberi hayranları çok sevindirmişti. Bugün ise özel bölümün yayımlanacağı bölüm geldi.

Friends

Friends özel bölümü saat kaçta?

Özel bölüm, Türkiye saati ile 27 Mayıs Perşembe günü saat 22.00’da yayımlanacak. Şu an için dizinin Türkiye’de hizmet veren herhangi bir dijital yayın platformunda yayımlanıp yayımlanmayacağı bilinmiyor.

The One Where They Get Back Together adlı özel bölümde; David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon ve Malala Yousafzai gibi birçok ünlü isim konuk olarak yer alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
ragnarok
mm

Ragnarok 3. sezon olacak mı?

Sonraki
Ragnarok
mm

Ragnarok 2. sezonu yayımlandı