Freya Mover, Freegard filminin kadrosuna katıldı

Freya Mavor & Freegard

İngiliz gerilim filmi Freegard‘ın kadrosuna yeni isimler eklenmeye devam ediyor. Başrolünde James Norton’un olduğu filmde kadroya katılan yeni isim Freya Mover oldu.

Freya Mover’ı; Industry, Skins, The Sense of Ending gibi yapımlarından hatırlayabilirsiniz. Film hakkında şuanda pek fazla bilgi bulunmamakla beraber günden güne kadro duyuruları devam ediyor. Filmin konusu ve kadrosu dışında net bir bilgi henüz mevcut değil.

Freya Mover Freegard

Filmin oyuncu kadrosu

Filmin senaryosu Micheal Bronner tarafından oluşturuldu. Filmin yönetmen koltuğunda ise Adam Patterson ve Declan Lawn oturuyor. Daha öncesinden açıklanan isimlerden, James Norton’u Robert Hendt karakteri olarak izleyeceğiz. Bunun dışında açıklanan isimler arasında; Gemma Arterton, Shazad Latif, Marisa Abela, Edwina Findley,Julian Barratt, Sarah Goldberg, Jimmy Akingbola, Rob Maline, Philip Wright, Micheal Fenton Stevens ve Charlotte Avery bulunuyor.

Freegard konusu

Filmin konusu hakkında oldukça sınırlı bir bilgiye sahibiz. Film, birkaç kişiyi kendisinin MI5 ajanı olduğuna ikna etmiş bir dolandırıcı olan Robert Hendt – Freegard ve onu alaşağı edecek Gemma Arterton’ın hikayesini anlatacak.

Total
0
Shares
Önceki
Patty Jenkis

Patty Jenkis, Star Wars Rogue Squadron filmi hakkında konuştu

Sonraki
Korku Sokağı 2. Kısım: 1978

Korku Sokağı 2. Kısım 1978 filminden yeni fragman yayımlandı