Freud 2. sezon olacak mı?

Freud 2. sezon

İlk sezonu 23 Mart 2020 tarihinde yayımlanan ve yayımlandığı andan itibaren Netflix’in top listelerine girmeyi başaran Freud‘un 2. sezonunun olup olmayacağı merak konusu. Bu içerikte, dizinin 2. sezonu hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Freud Netflix

Freud 2. sezon gelecek mi?

İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan dizi, seyirci karşısına çıkması ile büyük bir beğeni toplamıştı. Dizinin sevenleri ilk sezonun ardından 2. sezon için gözlerini Netflix’e çevirmişti. Merakla beklenen dizinin 2. sezonu ile ilgili Netflix tarafından herhangi bir açıklama gelmedi. Dizinin 2. sezonunun olup olmayacağı ile ilgili soru işaretleri hala kafaları meşgul ediyor.

Freud konusu

Dünyanın en ünlü psikologlarından Sigmund Freud‘un işlendiği dizi, 1870’li yıllarda geçiyor. Bir medyum, bir nörolog ve bir dedektif bir araya gelerek dönemin en büyük tarikatlarından birinin sistemini çözmeye çalışıyor. Dizide gerçekten oldukça etkileyici bir konu işleniyor. Olaylar oldukça sürükleyici ve izleyiciyi hayretler içerisinde bırakıyor. Mesleğinin başlarında olmasına rağmen büyük bir başarı elde eden Sigmund, başlarda kimsenin ciddiye almadığı teorilerini zamanla tüm dünyaya kabul ettiriyor.

Dizinin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Netflix

En yüksek IMDB puanlarına sahip 10 Netflix dizisi

Sonraki
BluTV

Birbirinden iyi 10 BluTV dizisi