Fleabag 3. sezon olacak mı?

Fleabag

Phoebe Waller-Bridge‘ in yazıp oynadığı, Harry Bradbeer ve Tim Kirkby’in yönettiği Fleabag dizisinin 3. sezonu olacak mı?

wp4473986

3. sezon olacak mı?

6 Emmy ödülü alan Fleabag, büyük bir hayran kitlesine sahip. Özellikle 2. sezonun akıllarda soru işaretleri bırakan finalinden sonra gözler 3. sezona çevrildi. Dizinin yeni bir sezonunun olup olmayacağı büyük merak konusu.

3. sezon ile ilgili sorular oyunculara ve yapım ekibine yöneltilirken beklenen cevap nihayet geldi. Bekleyenlere üzücü haberi Phoebe Waller-Bridge verdi. Bridge, 3. sezonun olmayacağını olsa bile yıllar sonra düşünülebileceğini fakat bunun çok düşük bir ihtimal olduğunu söyledi. Bu açıklama ile Fleabag dizisinin ekran ömrünü 2 sezon ile tamamladığını öğrenmiş olduk.

İlk iki sezonda neler izlemiştik?

İlk sezon ve ikinci sezon birbirinden farklı konular işleyerek, Fleabag’in hayatına farklı noktalardan şahitlik etmemizi sağlıyor.

İlk sezon annesini ve en yakın arkadaşını kaybeden Fleabag, bunu atlatmak için farklı şeylere başvuruyordu. Yalnızlığını bolca bize gösteriyor aslında bu durumdan şikayetçi değilmiş gibi davransa da ne kadar hüzünlü olduğunu izleyiciye çok iyi aktarıyordu. İş hayatını, ailesini, kız kardeşi ile olan çatışmasını bolca izlediğimiz bir sezondu.

190925 fleabag andrew scott

2. sezonda ise bu sefer Fleabag’in aşk hayatına odaklanılıyordu. Katolik bir rahip ile yaşadığı aşkı ve bazı imkansızlıkları görmüştük. Hot Priest olarak anılan rahip rolünde Andrew Scott‘ı izledik. Scott, canlandırdığı her rol gibi bu rolde de inanılmaz bir oyunculuk sergiliyor.

İş hayatını yoluna koyan ve ailesiyle olan bağlarını güçlendiren Fleabag, bu sefer darbeyi aşktan yiyor. Her ne kadar çaba gösterip bir şeyler için uğraşsa da istediklerini elde edemiyor. 2. sezonun üzücü sonu ise, Fleabag kadar izleyiciyi de yaralıyor.

Her iki sezonuyla da büyük beğeni toplayan ve izleyicisinin kalbinde yer edinen Fleabag, izlenmeye değer bir yapım. Henüz izlemediyseniz şiddetle tavsiye ediyoruz.

Total
0
Shares
Önceki
Leyla ile Mecnun

Leyla ile Mecnun çok yakında Exxen’de

Sonraki
Elite
mm

Elite 4. sezonu yayımlandı