Feel Good fragmanı yayımlandı!

5F171958 D791 4DCC 92B0 B43199027B4E

D280D88B 0794 4537 984D BE8D01A46B4A

Mae Martin’in hem yazıp hem de başrolünde bulunduğu yarı-otobiyografik yeni Netflix dizisi Feel Good’un ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi tedavi gören bağımlı bir komedyen olan Mae’nin hayatını konu alıyor. Mae kendi iç dünyasında bir şeyleri yoluna koymaya çalışırken bir yandan da kariyerine odaklanmaya çalışıyor. Mae’yi canlandıran Martin dizi hakkında “İçerisinde hem eğlence hem de kalp kırıklıkları barındıran bir dizi yapmak istedik, çünkü hayatın kendisi de bu garip ikilemden oluşuyor.” dedi.

Biraz dizinin oyuncu kadrosuna bakacak olursak Mae’nin annesi Linda’yı daha önce Friends ve daha birçok ünlü yapımdan tanıdığımız Lisa Kudrow oynuyor. Günümüz anne-kız ilişkileri bu yapımda da karşımıza çıkıyor. Arası annesi ile çalkantılı olan Mae’nin, babası Malcolm ile de ilişkileri de çok farklı değil. Mae’nin babasını Adrian Lukis canlandırıyor.

Bir süre sonra Mae hayatına yeni giren ve Charlotte Ritchie tarafından canlandırılan George karakteri ile tanışacak ve bu iki karakter birbirine aşık olacak. Maggie rolünde ise Sophie Thompson bulunacak.
Feel Good dizisinin ilk sezonu 30 dakikalık 6 bölümüyle Netflix’te 19 Mart’ta yayımlanacak.

Bir yandan güldürecek bir yandan da gerçek hayata yakın karamsarlıklarıyla bizi üzecek diziyi hepimiz büyük bir merakla bekliyoruz.

https://youtu.be/IA6zm_kt5iM

Total
0
Shares
Önceki
on my block season 2 netflix everything we know

On My Block geri dönüyor

Sonraki

Matrix 4 setinden yeni haberler