Fatma dizisinden ilk görseller geldi

mm
fatma

Netflix’in, temizlikçi bir kadın olan Fatma’nın hayat hikâyesini ve başına gelenleri anlatan yeni yerli dizisinden ilk görseller geldi. Bugün birçok yerli yapımına dair detaylar paylaşmış olan Netflix’in paylaştığı fotoğraflar, diziye dair bir fikrimizin oluşmasına yardımcı oluyor.

fatma

Netflix Türkiye, geçtiğimiz mart ayında düzenlediği etkinlik ile “Atiye”nin 3. sezonunun yanı sıra ve “Şimdiki Aklım Olsaydı”, “Fatma”, “Sıcak Kafa” gibi yeni yerli dizi projelerini açıklamıştı. Bu yapımlardan “Şimdiki Aklım Olsaydı” dizisinin çekimlerinin başlayacağı, 15 Temmuz günü iptal edilmesi ise tepki toplamıştı. Netflix’in, hükûmet ile yaşadığı anlaşmazlıklar, daha önce sansür tartışmalarının yaşanmasına neden olmuştu. “Şimdiki Aklım Olsaydı” dizisinin iptal edilmesi, Netflix’in Türkiye’deki yapımlarını durduracağı ve Türkiye’den çekileceği yönünde iddiaların ortaya atılmasına neden olmuştu. Ancak bunun üzerine Netflix, geri kalan projelerinin yapımlarına devam edeceğini açıklamıştı.

Bugün ise bu yapımlardan “Fatma”nın ilk görselleri izleyici ile buluştu.

fatma

Fatma konusu

Dizi, Fatma adındaki temizlik görevlisi olan bir kadını anlatacak. Fatma’nın hapisten tahliye edilen kocası, bir süre sonra ortadan kaybolur. Kocasını aramaya başlayan Fatma, istemeyerek bir cinayet işler. Bu ilk cinayetinden sonra kocasının geçmişi yüzünden hayatta kalabilmek için yeni cinayetler işlemek zorunda kalır.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Burcu Biricik, Cansu Dere, Gökçe Eyüboğlu, Hazal Türesan, Nihal Yalçın, Fırat Tanış, Uğur Yücel, Deniz Hamzaoğlu gibi dikkat çekici isimler yer alıyor.

Dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
50m2
mm

50m2 ne zaman çıkacak?

Sonraki
9 Kere Leyla

9 Kere Leyla filmi ne zaman?