Excuse Me I love You yayımlandı

mm
Excuse Me I Love You

Ariana Grande, yeni bir proje ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Grammy ödüllü dünyaca ünlü şarkıcı hakkında bir belgesel çıkıyor. Belgesel film, Koronavirüs salgını sırasında evde sıkışmış izleyicilere sunulacak. Bugün ise merakla beklenen belgesel Netflix kütüphanesindeki yerini aldı.

Excuse Me I love You

Grande, haberi ve belgeselin ilk afişini resmi sosyal medya hesabından “21 Aralık’ta dünyanın en tatlı dünya turu, kapanışından bir yıl sonra sizin için evinize geliyor.” notu ve daha sonrasında yapmış olduğu duygusal açıklama ile takipçilerine duyurmuştu.

1 saat 37 dakika uzunluğundaki belgesel film, Taylor Swift’in “Miss Americana” belgeseli, “Homecoming: A Film by Beyoncé”, “Gaga: Five Foot Two” ve  “Shawn Mendes: In Wonder” da dahil olmak üzere Netflix’in büyüyen müzik merkezli belgesel listesine katılıyor.

Excuse Me I Love You konusu

Belgesel film, Ariana Grande’nin 2019 yılında yapmış olduğu Sweetner dünya turundan canlı performans görüntüleri ve kamera arkasında yaşanan olaylar başta olmak üzere şarkıcının hayatından birçok görüntüyü izleyicilere sunacak.

Hala izlemediyseniz belgesel filmin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
menajerimi ara seyrederiz 1 5

Menajerimi Ara 18. bölüm tanıtımı yayımlandı

Sonraki
WandaVision
mm

WandaVision dizisinden yeni fragman yayımlandı