Euphoria 2. Sezonda yer alacak yeni isimler

mm
Euphoria 2. sezon

HBO’nun ödüllü gençlik draması dizisi Euphoria’nın prodüksiyonları tam gaz devam ediyor. Pandemi nedeniyle verilen zorunlu aranın ardından dizi 2021’in başlarında üretime yeniden başladı ve The Hollywood Reporter’a göre oyuncu kadrosu 2. sezon için genişliyor.

Euphoria

Ödül sezonunda En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde Zendaya‘ya en genç aktör olarak Emmy ödülünü kazandıran Euphoria dizisi, 2019 yılında HBO’da gösterime çıktığında bir hit olmuştu. Dizinin hikayesi ise; uyuşturucu kullanımı, cinsellik ve her türlü travmayla mücadele eden bir grup lise öğrencisini takip etmektedir.

Euphoria dizi oyuncu kadrosuna eklenen isimler

Oyuncu Kadrosuna eklenen isimlerden biri HBO Max’ın Titans dizisinde yer alan ve Cuma gecesi ışıklarında Lyla Garrity rolüyle tanınan Minka Kelly’dir. Kelly’ye Dominic Fike  ve  Demetrius ‘Lil Meech’ Flenory Jr.‘da katılıyor.

Euphoria

Fike, müzik sektörüne başarılı bir başlangıç yaptıktan sonra oyuncu olarak ilk kez sahneye çıkıyor. “What Could Possibly Go Wrong” adlı ilk albümü ABD, Avustralya ve Yeni Zelanda’da listelendi ve Fike ayrıca Justin Bieber’ın en yeni albümü “Justice”de de yer aldı.Aynı zamanda şarkıcı olan Flenory Jr., Eylül ayında prömiyeri yapılacak olan Starz’s Black Mafia Family‘de ilk kez sahne alacak.

Oyuncu duyurularının yanı sıra, dizinin yeni sezonunun ayrıntıları hala gizli tutuluyor ve HBO hala gösterim tarihini doğrulamadı. Buna rağmen Fike, Variety’ye karakterinin Rue (Zendaya) ve Jules (Hunter Schafer) ile takıldığını söyledi. Ayrıca onlarla çalışmaktan heyecan duyduğunu da ekliyor.

‘House Of Gucci filminin çıkış tarihi belli oldu’ adlı içeriğe de göz atabilirsiniz; https://seyrederiz.com/house-of-gucci/

Total
0
Shares
Önceki
Sense8
mm

Günün dizi önerisi: Sense8