Euphoria özel bölümünün tarihi değişti

euphoria

Başrollerinde Zendaya, Hunter Schafer ve Jacob Elordi gibi isimlerin bulunduğu Euphoria, yayımlandığı günden itibaren en çok konuşulan gençlik dizilerinden biri. HBO’nun ilk gençlik dizisi olma özelliğini taşıyan ve yapımcılığını ünlü rapçi Drake’in üstlendiği dizinin merakla beklenen yeni sezonundan önce, 2 tane özel bölümün geleceğini zaten duymuştuk.

Geçtiğimiz haftalarda yapılan bir açıklama ile ilk özel bölümün 6 Aralık 2020 tarihinde izleyiciye sunulacağını öğrenmiştik. Hatta geçtiğimiz günlerde ilk özel bölümün fragmanı da yayımlanmıştı. Geçtiğimiz saatlerde alınan habere göre de özel bölümün tarihi erkene çekildi. İlk özel bölüm, 3 gün daha erken yayımlanarak 3 Aralık 2020 tarihinde platformdaki yerini alacak.

euphoria

Euphoria özel bölümünün konusu

“Trouble Don’t Last Always” adını taşıyan yılbaşı özel bölümünde Zendaya’nın yanı sıra Ali karakterine hayat veren Colman Domingo da yer alıyor. Sam Levinson tarafından yazıp yönetilen bölümde, ilk sezonun sonrasında geçecek ve Noel sırasında Rue’yu takip edecek.

Euphoria’nın yılbaşı özel bölümü 6 Aralık’ta HBO ve HBO Max’te yayımlanacak. Salgın döneminde gereken önlemler alınarak çekilen ikinci özel bölümün ne zaman ekrana geleceği ve nasıl bir konsepte sahip olacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor. Ancak HBO’nun ikinci bölümün; başlığını, konusunu ve tarihini ileri bir tarihte açıklaması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Don't Look Up
mm

Don’t Look Up filminin çekimlerine başlandı

Sonraki
Blu TV

BluTV hafta sonu ücretsiz olacak