Erşan Kuneri setinden fotoğraflar yayımlandı

Ersan Kuner seyrederiz 1

Cem Yılmaz’ın kurgusal karakteri Erşan Kuneri‘yi odağına alan dizinin çekimleri geçtiğimiz aylarda tamamlanmıştı. Dizinin hangi platformda olacağına dair olan tartışmalar ise Netflix’in duyurulmasıyla son bulmuştu. Erşan Kuneri karakteri, ilk defa G.O.R.A filminde 10 dakikalık kısa bir süreliğine karşımıza çıkmıştı. Daha sonrasında ise Arif V 216 filminde yer almıştı. Şimdiyse karşımızda tamamen odağında Erşan Kuneri olan bir dizi bulunuyor.

Oyuncu kadrosu ve konusu

Oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya, Ezgi Mola, Bülent Şakrak, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu isimleri bulunuyor. Dizi 8 bölümlük bir mini dizi olarak karşımıza çıkacak. Erotik film yapımcısı olan Erşan karakterinin farklı film türlerini denemesini izleyeceğiz. Dizi 1975 ve 1978 yılları arasında geçecek.

Dizi tek sezonla mı kalacak?

Cem Yılmaz, meslek hayatı boyunca; komedyen, oyuncu, müzisyen, karikatürist, seslendirmen, senarist, yapımcı ve yönetmen kariyerlerini tatmıştı. Şimdi ise bir diziyi izleyicilere sunuyor. Cem Yılmaz Erşan Kuneri dizisi hakkında eğer ilk sezon tutarsa ikinci sezonun da gelebileceği söyleniyor.

Setten fotoğraflar

Dizinin resmi Instagram hesabından ve dizide yer alan oyuncuların resmi hesaplarından, diziye ait fotoğraflar gelmeye başladı. Paylaşılan fotoğrafların tümünü, hemen aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
never have ı ever 2. sezon

Never Have I Ever 2. sezon bekleyişine son