Elle Fanning, The Girl From Plainville dizisinin başrolünde

mm
wallpapersden.com elle fanning 2020

Son zamanlarda ekranların ve sinemanın aranan yüzlerinden olan ve en son Hulu’da ekrana gelen The Great dizisinde de yer alan Elle Fanning, bu sıralar hem bu dizinin 2. sezonuna, hem de Melanie Laurent’in Sony için çekeceği savaş draması The Nightingale’e hazırlanıyor. Bu iki yapımın hazırlıklarına devam ederken yeni projesini de belirledi. Ünlü oyuncu şimdi ise The Girl From Plainville adlı dizinin başrolünü üstlendi. Yeni dizisi yine Hulu’da yayımlanacak.

The Girl From Plainville

The Girl From Plainville konusu

The Girl From Plainville, 2017’de gerçekleşen gerçek bir suç hikayesini işleyecek ve Jesse Barron’un Esquire’da yayımlanan makalesinden uyarlanacak. Michelle Carter’ın hikayesini ve sevgilisini intihara sürükleme meselesini konu alacak dizide, Carter’ın 18 yaşındaki sevgilisi Roy’u intihara yönlendirmesi konu alınacak. Bir süredir depresyonda olan ve intihar etmeyi düşünen Roy bu düşüncesini sevgilisine açınca sevgilisi de onu “Yapabilirsin” şeklinde mesajlarla teşvik etmiş, bunun üzerine Roy garajda arabasının içinde karbonmonoksit gazı ile intihara yeltenmiş. Ama kısa bir süre sonra intihardan vazgeçip Carter’a bu kararını da açınca Carter onu sakin bir şekilde tekrar intihara yöneltmiş. Sonunda Roy intihar etmiş. Ama mesajlar ortaya çıkınca Carter tutuklanıp hapse gönderilmiş.

Bu zamana kadar yer aldığı projelerde hep iyi karakterleri canlandıran aktris ilk kez kötü bir karaktere can verecek.

Elle Fanning, Liz Hannah (The Post) ve Patrick Macmanus (Dr. Death) ile birlikte dizinin yapımcıları arasında yer alacak ve diziyi Liz Hannah ile Patrick Macmanus ikilisi hazırlayacak.

Dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
love

Love, Victor 2. sezon onayı aldı

Sonraki
Selena Gomez
mm

Selena Gomez, Only Murders in the Building dizisinin kadrosuna katıldı