Elite Öyküler: Omar, Ander ve Alexis 2. sezon olacak mı?

mm
lite Öyküler: Omar, Ander ve Alexis

5 Ekim 2018’de yayımlanmaya başlayan Netflix orijinal yapımı Elite, platformun en popüler yapımlarından biri. Yayımlandığı günden beri büyük bir ilgi ile takip edilen İspanyol yapımının 4. sezonu öncesinde 4 adet özel mini dizi ile izleyici karşısına çıkacağı, geçtiğimiz dönemde duyurulmuştu. Yayımlanan özel bölümlerin ardından ise lite Öyküler: Omar, Ander ve Alexis’in 2. kısmının gelip gelmeyeceği gibi detaylar izleyici tarafından merak konusu haline geldi.

lite Öyküler: Omar, Ander ve Alexis

Elite Öyküler: Omar, Ander ve Alexis konusu

Bölüm, dizinin gözde çiflerinden biri olan Omar ile Ander’i ve arkadaşları Alexis’i takip ediyor. Artık iyileşme sürecinde olan Ander, yaz aylarını kemoterapi arkadaşı Alexis’in tedavisini tamamlamasında yardımcı olmaya kararlıdır.

Elite Öyküler: Omar, Ander ve Alexis 2. kısım çıkacak mı?

Netflix dizinin bu 4 özel bölümünü duyururken bölümlerin, ilk üç sezonun hayranları için hikayeyi bitirmek amaçlı hazırlandığını söylemişti. Bu nedenle mini dizi formatındaki Elite Öyküler: Omar, Ander ve Alexis’e herhangi bir 2. kısım gelmesi şu an için söz konusu değil gibi görünüyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz‘i takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
atiye
mm

Atiye 3. sezon yayımlandı

Sonraki
Atiye
mm

Atiye 4. sezon olacak mı?