Elite Öyküler: Nadia ve Guzman 2. sezon olacak mı?

mm
Elite Öyküler: Nadia ve Guzman

5 Ekim 2018’de yayımlanmaya başlayan Netflix orijinal yapımı Elite, platformun en popüler yapımlarından biri. Yayımlandığı günden beri büyük bir ilgi ile takip edilen İspanyol yapımının 4. sezonu öncesinde 4 adet özel bölüm ile izleyici karşısına çıkacağı, geçtiğimiz dönemde duyurulmuştu. Yayımlanan özel bölümlerin ardından ise Elite Öyküler: Nadia ve Guzman’ın 2. sezonunun gelip gelmeyeceği gibi detaylar izleyici tarafından merak konusu haline geldi.

elitestories N E02 29102020 matiasuris UR 7739 1 scaled
ÉLITE STORIES (L to R) MINA EL HAMMANI as NADIA, OMAR AYUSO as OMAR in episode 02 of ÉLITE. Cr. MATÍAS URIS/NETFLIX © 2020

Elite Öyküler: Nadia ve Guzman konusu

Bölüm, dizinin gözde çiflerinden biri olan Nadia ve Guzman’ı takip ediyor. Nadia, New York’taki hayatına alışırken eline ablasının düğünü için İspanya’ya dönme fırsatı geçer. Ancak uzak mesafeli ilişki yaşadığı erkek arkadaşı Guzman ile görüşüp görüşmemem konusunda kararsızdır.

Elite Öyküler: Nadia ve Guzman 2. kısım çıkacak mı?

Netflix dizinin bu 4 özel bölümünü duyururken bölümlerin, ilk üç sezonun hayranları için hikayeyi bitirmek amaçlı hazırlandığını söylemişti. Bu nedenle mini dizi formatındaki Elite Öyküler: Nadia ve Guzman’a herhangi bir 2. kısım gelmesi şu an için söz konusu değil gibi görünüyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz‘i takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
atiye
mm

Atiye 4. sezon ne zaman?

Sonraki
Elite Öyküler: Carla ve Samuel
mm

Elite Öyküler: Carla ve Samuel 2. sezon olacak mı?