Elite Öyküler: Guzman, Caye ve Rebe 2. sezon olacak mı?

mm
Elite

5 Ekim 2018’de yayımlanmaya başlayan Netflix orijinal yapımı Elite, platformun en popüler yapımlarından biri. Yayımlandığı günden beri büyük bir ilgi ile takip edilen İspanyol yapımının 4. sezonu öncesinde 4 adet özel mini dizi ile izleyici karşısına çıkacağı, geçtiğimiz dönemde duyurulmuştu. Yayımlanan özel bölümlerin ardından ise Elite Öyküler: Guzman, Caye ve Rebe’nin 2. kısmının gelip gelmeyeceği gibi detaylar izleyici tarafından merak konusu haline geldi.

Elite Öyküler: Guzman, Caye ve Rebe

Elite Öyküler: Guzman, Caye ve Rebe konusu

Rebe, yeni evini kutlamak için arkadaşları ile özel bir parti verir. Ancak uyuşturucular ve beklenmeyen davetsiz misafirler sayesinde parti, dramatik ve zorlu bir hale gelir.

Elite Öyküler: Guzman, Caye ve Rebe 2. kısım çıkacak mı?

Netflix dizinin bu 4 özel bölümünü duyururken bölümlerin, ilk üç sezonun hayranları için hikayeyi bitirmek amaçlı hazırlandığını söylemişti. Bu nedenle mini dizi formatındaki Elite Öyküler: Guzman, Caye ve Rebe’ye herhangi bir 2. kısım gelmesi şu an için söz konusu değil gibi görünüyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz‘i takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
İstanbul Film Festivali

40. İstanbul Film Festivali sinemalarda

Sonraki
Loki
mm

Loki 3. bölüm ne zaman?