Elite Öyküler: Carla ve Samuel 2. sezon olacak mı?

mm
Elite Öyküler: Carla ve Samuel

5 Ekim 2018’de yayımlanmaya başlayan Netflix orijinal yapımı Elite, platformun en popüler yapımlarından biri. Yayımlandığı günden beri büyük bir ilgi ile takip edilen İspanyol yapımının 4. sezonu öncesinde 4 adet özel mini dizi ile izleyici karşısına çıkacağı, geçtiğimiz dönemde duyurulmuştu. Yayımlanan özel bölümlerin ardından ise Elite Öyküler: Carla ve Samuel’in 2. kısmının gelip gelmeyeceği gibi detaylar izleyici tarafından merak konusu haline geldi.

Elite Öyküler: Carla ve Samuel

Elite Öyküler: Carla ve Samuel konusu

Bölüm, dizinin gözde çiflerinden biri olan Carla ve Samuel’i takip ediyor. Samuel bir anda evden fırlayıp havaalanına gider ve Londra’ya gitmek üzere olan Carla’yı durdurmaya çalışır.

Elite Öyküler: Carla ve Samuel 2. kısım çıkacak mı?

Netflix dizinin bu 4 özel bölümünü duyururken bölümlerin, ilk üç sezonun hayranları için hikayeyi bitirmek amaçlı hazırlandığını söylemişti. Bu nedenle mini dizi formatındaki Elite Öyküler: Carla ve Samuel’e herhangi bir 2. kısım gelmesi şu an için söz konusu değil gibi görünüyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz‘i takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
Elite Öyküler: Nadia ve Guzman
mm

Elite Öyküler: Nadia ve Guzman 2. sezon olacak mı?

Sonraki
David Fincher

En popüler David Fincher filmleri