Elite 5. sezon ne zaman?

mm
Elite

5 Ekim 2018’de yayımlanmaya başlayan Netflix orijinal yapımı Élite, platformun en popüler yapımlarından biri. Bugün ise dizinin merakla beklenen 4. sezonu bugün Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Dizinin yayımlanan 4. sezonunun ardından 5. sezonun ne zaman çıkacağı gibi detaylar izleyiciler tarafından merak konusu haline geldi.

Elite

Elite 5. sezonu ne zaman geliyor?

Geçtiğimiz dönemde yapılan açıklamaya göre, yayımlandığı günden beri büyük bir ilgi ile takip edilen İspanyol yapımı, 5. sezon onayını almayı başardı. Daha 3. sezon yayımlanırken dizinin 4. ve 5. sezonun onayını aldığı söylenmişti ancak yeni yapılan açıklama ile bu kesinleşti. 5. sezonunun 2022 yılının ortalarında yayımlanması bekleniyor.

Elite 4. sezon hakkında tüm bilinenler

İlk iki başarılı sezonun ve bu yıl mart ayı içinde yayımlanan ve en az ilk iki sezon kadar sevilen 3. sezonun ardından dizi 4. ve hatta 5. sezon onaylarını da aldı. Birkaç ay önce ise yeni sezona dair dizide oldukça önemli oyuncu değişikliklerine gidildiği açıklanmıştı. Bu açıklamanın ardından ise 4. sezonda kadroya yeni katılan isimler; Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi ve Pol Granch olarak duyurulmuştu.

Dördüncü sezonun bölümlerini Eduardo Chapero Jackson ve Ginesta Guindal yönetti. Senaryoyu Jaime Vaca, David Lorenzo, Almudena Ocaña ve Esther Morales kaleme aldı. Yapımını ise Carlos Montero, Diego Betancor ve Jaime Vaca üstlendi.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz‘i takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
Amazon Prime

Günün dizi önerisi: Fleabag

Sonraki
zoe kravitz kimdir

Zoe Kravitz kimdir?