Elite 4. sezonda neler oldu?

Elite

Elite, yayımlandığı günden itibaren adından söz ettirmeyi sağladı ve büyük bir başarı yakaladı. Durum böyle olunca çekimleri hızla devam etti ve arşivine yeni sezonlar ekledi. Son olarak birkaç gün önce dizinin 4. sezonu yayımlandı. 4. sezon ile birlikte yine kendinden bahsettiren Elite’in 4. sezonda neler olduğunu sizler için derledik.

Benjaminler

elite temporada 4 personajes 1620225820 scaled

3. sezonda birçok karakter diziye veda etmişti. Bunun ardından diziye yeni oyuncular alınmış ve bu durum olay olmuştu. 4. sezonda diziye 5 farklı karakterin eklendiğini görüyoruz. Okulun yeni müdürü Benjamin ve çocukları: Patrick, Ari, Mencia. Ayrıca bir de Prens Phillipe’yi bu sezonda bolca izliyoruz. Benjaminler olarak anılan bu grup, bütün sınıfın dikkatini çekmeyi başarıyor ve olaylar bu yönde gelişiyor.

Nadia ve Guzman

Nadia 3. sezonun sonunda eğitimi için New York’a gitmişti. 4. bölüme kadar Guzman ve Nadia ilişkilerini uzaktan yürütmeye çalışıyorlar. Birbirleri ile görüntülü konuşarak bu ilişkiyi ayakta tutmaya çalışsalar da işler bekledikleri gibi gitmiyor ve ayrılma kararı alıyorlar. Ayrılığın ardından Guzman, Benjamin’in kızı Ari ile yakınlaşıyor fakat Ari’ye karşı aynı duyguları besleyen başka biri daha var.

Ander ve Omar

Desire

Ander’in kemoterapiden çıkmış olması Omar ile olan ilişkisini farklı bir boyuta taşıyor. İlk bölümlerde araları gayet iyi olan çiftimiz, 4. sezonun sonlarına doğru bazı anlaşmazlıklar yaşıyor ve ayrılma kararı alıyor. Benjamin’in oğlu Patrick’in de bu ayrılıkta payı olmasına rağmen ayrılığa fazla dayanamayan Ander ve Omar final bölümünde barışıyorlar.

Mencia ve Rebeca

Rebeca S03E06

Mencia, Benjamin’in en küçük kızı. Rebeca ile aralarında bir şeyler olması için çabalayan Mencia, ilk bölümlerde Rebeca’nın soğuk tavırları ile karşılaşıyor. Sonraki bölümlerde yumuşayan Rebeca, Mencia ile yeni bir ilişkiye başlıyor fakat Mencia’nın yaptığı bazı hatalar ve Rebeca’nın annesi ilişkilerine engel olarak ortaya çıkıyor.

Phillipe ve Cayetana

60746279bebe5

4. sezonda Cayetana’yı okulun temizlik görevlisi olarak izliyoruz. Fransa varisi Prens Phillipe’in okula geleceğini duyan Cayetana, onunla tanışmak için elinden geleni yapıyor. Zamanla aralarındaki durumu ilerleten çiftin ilişkisi fazla uzun sürmüyor. Phillipe’nin şüpheli tavırları ve istenmeyen davranışları Cayetana’nın ondan uzaklaşmasına neden oluyor.

Hala izlemediyseniz dizinin 4. sezon fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Elite haberleri ve çok daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin.

Total
0
Shares
Önceki
thumb 1920 541412

Rush (2013) inceleme

Sonraki
Snake Eyes: G.I. Joe Origins
mm

Snake Eyes: G.I. Joe Origins filminin fragmanı yayımlandı