Elbet Bir Gün dizisi oyuncuları bir araya geldi

E8aj goX0AAh6WK

Yapımcılığını Most Production adlı yapım şirketinin üstlendiği “Elbet Bir Gün” dizisinin kadrosu tamamlandı ve ekip, senaryo okuma provası için Arnavutköy’de bir araya geldi.

Dizinin başrollerinde reyting rekortmeni ve türlü ödüllere layık görülmüş Mucize Doktor dizisinde Nazlı karakterine hayat veren Sinem Ünsal, uluslararası çapta ödüllü Şahsiyet dizisinde Zuhal karakterine hayat veren Şebnem Bozoklu ve en son Meriç Acemi’nin kaleme aldığı Kuş Uçuşu adlı dizide Selim karakterine hayat veren Burak Yamantürk bulunuyor.

Elbet Bir Gün

Proje tasarımı ve yönetmenliğini Gül Oğuz’un üstlendiği, senaryosunu Yusuf Reha Alp’in yazdığı, bölüm hikayesini Funda Alp ile Didem Kaplan’ın birlikte kaleme aldığı dizinin yayım tarihi henüz belli olmamakla birlikte dizi FOX ekranlarında seyirciyle buluşacak.

Elbet Bir Gün dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca; Muhammet Uzuner, Değer Soysal Alp, Ömer Genç, Helin Kandemir, Talha Karcı, Yağmur Özbasmacı ve Osman Karakoç gibi isimler de bulunuyor.

Elbet Bir Gün
Muhammet Uzuner

Elbet Bir Gün dizisinin konusu

Dizinin resmi olarak duyurulan konusu ise şöyle:

Feride (Sinem Ünsal), can korkusuyla eniştesi Cemil’in (Ömer Genç) yanından kaçtıktan sonra adını Gizem olarak değiştirmiştir. Kendine yeni bir hayat kuran genç kadının mutlu bir evliliği vardır.

Elbet Bir Gün
Sinem Ünsal

Gizem, bir TV programında bütün ailesinin öldürülmüş olduğunu ve Cemil’in hala onun ve aşığıyla kaçmış olan ablası Nesime’nin (Şebnem Bozoklu) peşinde olduğunu öğrenir. Nesime ve Feride’nin yolları yıllar sonra tekrar kesişir.

Elbet Bir Gün
Şebnem Bozoklu

Gizem, kendisinin ve ablasının gerçek kimlikleri ortaya çıkmasın diye uğraşırken, kocası Mehmet’in (Burak Yamantürk) de eşinden gizlediği geçmişinden gelen sırları vardır.

E8aRfK0XMBc1m7z
Burak Yamantürk
Total
0
Shares
Önceki
Stranger Things logo

Stranger Things dizisinin yeni sezonunun beklenen yayım tarihi

Sonraki
Sense8
mm

Günün dizi önerisi: Sense8