Don’t Breathe 2 ne zaman çıkacak?

Don't Breathe 2

İlk filmi 2014 yılında çıkan gerilim türündeki Don’t Breathe, devam filmi ile seyirci karşısına çıkmak için gün sayıyor. Peki, Don’t Breathe 2 ne zaman yayımlanacak? Don’t Breathe 2 ile ilgili tüm merak edilenleri sizler için derledik.

Don't Breathe 2

Don’t Breathe 2 ne zaman yayımlanacak?

Federico Alvarez‘in yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği Don’t Breathe, uzun bir aradan sonra 2. filmiyle seyirci karşısına çıkacak. Tüm hazırlıkları tamamlanan filmin yayın tarihi 13 Ağustos 2021 olarak belirlendi.

Don’t Breathe 2 fragmanı yayımlandı

Geçtiğimiz günlerde Sony Pictures Entertainment‘ın resmi YouTube kanalında Don’t Breathe 2 filminin fragmanı yayımlandı. Fragman, akıllardaki pek çok soruya da yanıt verir nitelikte. Fragmandan yola çıkarak filmin başrolünde tekrar Stephen Lang‘i göreceğimizi öğreniyoruz. Oyuncu, filmde çok iyi bir performans sergiliyor.

Dont Breathe 2

Don’t Breathe konusu

Don’t Breathe, meslek hayatında yaşadığı bir kaza sonucu gözlerini kaybeden eski bir askeri anlatıyor. Kör olduğu için etrafındaki tehlikeleri diğer duyu organlarıyla algılamaya çalışan karakter için işler hiç de kolay değil. 2. filmde de ilk filmde olduğu gibi bol gerilimli dakikalar bizleri bekliyor.

2. filmin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Otel Transilvanya 4

Otel Transilvanya 4 ne zaman yayımlanacak?

Sonraki
Black Widow

Black Widow filmine gelen ilk eleştiriler