Disney’in yeni Pamuk Prenses’i belli oldu

Q3w6Tn

Disney’in ilk prensesi olma özelliği taşıyan Pamuk Prenses, Disney tarafından yeniden filme aktarılıyor. Filmde prenses rolünü kimin canlandıracağı merakla beklenirken sonunda filmin yayım ekibinden beklenen açıklama geldi.

wallpapersden.com rachel zegler vogue

Yeni Pamuk Prenses kim olacak?

Pamuk Prenses’ in kim olacağı ile ilgili birçok haber çıksa da bu isimlerin hiçbiri kesinlik kazanmamıştı. Nihayetinde yeni Pamuk Prenses’in West Side Story’nin yıldızı Rachel Zegler olacağı kesinleşti. 2001 doğumlu Rachel Zegler, şarkıcı kimliği ile bilinse de aslında oyuncu kimliğiyle de oldukça başarılı. Genellikle müzikallerde yer alan Zegler, Shazam! Tanrıların Öfkesi filminde de yer aldı.

wallpapersden.com 77151 1920x1080 1

Pamuk Prenses Konusu

Pamuk Prenses ve 7 Cüceler, Grimm kardeşlerin 1812 yılında yazdığı bir Alman masalıdır. Masal, üvey annesinin düşmanlığı ile büyüyen ve sonra ondan kaçmak zorunda kalan bir prensesi ve ona yardımcı olan 7 cüceyi konu ediniyor. Daha önceki yıllarda filme aktarılmış olsa da bu sefer Disney’in masala yeni bir soluk getireceği ve içerisinde bolca müzik kullanacağı düşünülüyor. Yeni bir bakış açısı ile izleyeceğimiz Pamuk Prenses ve 7 Cüceler filmi ile ilgili diğer ayrıntıları henüz paylaşılmadı fakat yakın zamanda paylaşılacağı düşünülüyor.

Pamuk Prenses ve 7 Cüceler haberleri ve çok daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin.

Total
0
Shares
Önceki
I Think You Should Leave with Tim Robinson Season

I Think You Should Leave with Tom Robinson 2. sezon ne zaman?

Sonraki
The Office

Bir sit-com efsanesi: The Office