Dexter: New Blood’dan yeni fragman yayınlandı

Dexxter

2013 yılında finalini yapan Dexter, 2021 yılında yeni bir sezonla geri dönüyor. Dizinin başrolü Michael C. Hall ile geri dönen dizinin yeni sezonu toplam 10 bölümden oluşacak.

Yeni sezonda Michael C. Hall‘a eşlik edecek oyuncular arasında Jennifer Carpenter, John Lithgow gibi tanıdık simaların yanı sıra  Julia Jones (The Mandalorian), Alano Miller (Sylvie’s Love), Johnny Sequoyah (Believe), Jack Alcott (The Good Lord Bird) ve Clancy Brown (The Crown, Billions)’da yer alıyor.

Dexter Konusu

Dizinin hikâyesi, Jeff Lindsay’ın “Darkly Dreaming Dexter” adlı romanına dayanıyor. Sabahları adli tıpta çalışan ve gece vaktinde seri katillik yapan Dexter Morgan’ın hayatını konu alan dizinin ilerleyen dönemlerdeki sezonları, tamamen romandan bağımsız bir şekilde hazırlandı. Yeni sezon ise dizinin finalinden sonra yaşanan olayları mercek altına alacak ve karakterin yeni maceralarını ekranlara yansıtacak.

Dexter: New Blood yayım tarihi

2013 yılında yapılan finaliyle, seyircisini memnun edememiş olan Dexter için yeni bir son kazandırılacak olan Dexter: New Blood‘un fragmanı yayınlandı. Heyecanla beklenen bu yeni sezon 7 Kasım 2021 tarihinde seyircisiyle buluşacak.

Fragmana hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
No Time To Die
mm

No Time To Die fragmanı yayımlandı