“Detention” adlı yeni Netflix dizisinden ilk fragman yayımlandı

mm
Detention
Netflix’in Tayvan yapımı yeni dizisi Detention’dan ilk tanıtım fragmanı yayımlandı. Dizinin tanıtım fragmanı, geçtiğimiz saatlerde Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden abonelere sunuldu.

Detention dizisinin konusu

Dizi, 1960’lı yılların Tayvan’ındaki bir lisede yaşanan olayları merkezine alacak. 1960’lı Tayvan’daki sıkıyönetim döneminde, Cui Hua Lisesi’nden bazı öğretmenler ve öğrenciler yasaklı kitaplara sahip oldukları için tutuklanmış bir kız öğrenci ölmüş ve kampüste bir hayaletin dolaştığı söylentileri yayılmıştı. Yeni bir transfer öğrencisi olaylardan tam 30 yıl sonra, bu lisenin tüyler ürpertici sırlarını açığa çıkarmaya çalışır.
Detention
Korku, gerilim ve gizem türündeki projenin oyuncu kadrosunda; Lingwei Li, Ning Han, Teng-Hung Hsia, David Chao, Guan-Zhi Huang, Guangxu Luo, Kun-Da Wu, Han Chang ve Serena Fang gibi isimler yer alıyor. Yapımcılığını Iling Lin ve Shih-Ken Lin; yönetmenliğini ise Shiang-An Chuang, Yi-Hsuan Su ve Iling Lin üstleniyor.
Netflix’in 5. Tayvan yapımı olma unvanını taşıyan dizinin ilk sezonu 5 Aralık 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alarak abonelere sunulacak.
Netflix’in Detention adlı yeni dizisinden yayımlanan ilk tanıtım fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Zac Efron
mm

Zac Efron filmleri

Sonraki
The Outsider
mm

“The Outsider” 2. sezon onayını aldı