Demon Slayer: Infinity Train

Demon Slayer: Infinity Train filminden yeni fragman!

Demon Slayer animesinin filminden yeni fragman geldi!

“Uyan ve savaş!”

Yeni fragman ile birlikte filmin tema şarkısı da duyuruldu. Anime serisinin çok sevilen ve indirilme rekorları kıran açılış şarkısı Gurenge’i seslendiren LISA, bu sefer de film için yeni bir şarkı çıkardı.

Fragman, şarkıcı LISA’nın yeni tema şarkısı “Homura”(Flame)’yı duyurdu. Sevilen anime müziklerinin sahibi LiSA ve Yuki Kajiura yeni şarkının sözlerini birlikte yazdılar ve Kajiura müziği besteleyip düzenledi.

Çok beklenen Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba the Movie: Mugen Train canlı yayımlanan bir programda LiSA’dan ‘Homura’ tema şarkısı içeren yeni bir fragman ve yeni bir görsel paylaşıldı.

Demon Slayer: Infinity Train

Yukarıdaki görsel “Kılıcınla bu kabusa bir son ver” sloganını içeriyor. Katılımcı sinemalar 7 Ağustos’ta Japonya’da biletler için ön satışa başlayacak.

Karakterlerin ses aktörleri aynı olmakla birlikte Tanjiro (Natsuki Hanae), Zenitsu (Hiro Shimono), Nezuko (Akari Kito) ve Inosuke (Yoshitsugu Matsuoka) şeklinde.

TV animesinin ana personeli aynı ekiple devam filmi için geri dönüyor. Film 16 Ekim’de Japonya’da açılacak ve Funimation Films, 2021’de Kuzey Amerika’daki sinemalarda gösterime girmesi için Aniplex of America ile ortaklık yapıyor. Filmin Türkiye’de vizyona girmeyecek olmasına karşın, Japonya prömiyerinden kısa bir süre sonra dijital ortamlardan ulaşabileceğiz.

Manga okuyucularını duygulandıran ve anime izleyicilerini ise daha da heyecanlandıran bu fragmandan sonra filmi çok daha büyük bir merakla bekliyorum.

Yeni ve daha fazla gelişmeye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.