Death to 2020 yayımlandı

Death to 2020

Black Mirror dizisinin yaratıcısı Charlie Booker ve ekibinin hazırladığı Death to 2020 belgeseli, geçtiğimiz saatlerde Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Mockumentry (sahte belgesel) türündeki bu yeni yapım, şu ana kadar yaşanmış en kötü yıllardan biri olarak adlandırılan 2020 yılında yaşanan tüm talihsiz olayları komedi eşliğinde izleyicilere aktarıyor.

Death To 2020

Death to 2020 konusu

Netflix’in belgesel film ile ilgili yaptığı açıklaması ise şu şekilde: “2020, Black Mirror yaratıcılarının bile aklına gelmeyen felaketlerle dolu bir yıl oldu… Fakat bu ekleyecek küçük dokunuşları olmadığı anlamına gelmiyor. Death to 2020, geride bıraktığımız, belki de hâlâ devam eden bu ürkütücü yılın felaketlerini anlatıyor. Belgesel tadındaki bu temsili komedi etkinliği geçtiğimiz 12 ayın gerçek arşiv görüntülerini dünyanın en ünlü (hayali) sesleriyle bir araya getiriyor.”

Hazırlıklara hala devam edilen filmin kadrosunda; Samuel L. Jackson, Hugh Grant, Lisa Kudrow, Kumail Nanjiani, Tracey Ullman, Samson Kayo, Leslie Jones, Diane Morgan, Cristin Milioti ve Joe Keery gibi birçok önemli isim rol alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
wonder woman 3
mm

Wonder Woman 3 için çalışmalar başladı

Sonraki
Netflix

Netflix Türkiye Ocak 2021 programı