Deadpool resmi olarak Marvel Evreni’ne katıldı

Deadpool

Deadpool karakteri, Marvel çizgi romanlarına ait olmasına rağmen Marvel Sinematik Evreni ile bağlantılı değildi. Filmin başrolünde bulunan Ryan Reynolds, bir reklam filmiyle artık karakterin Marvel Evreni‘ne katıldığını duyurdu. Free Guy filmi için yapılan reklam filmi bu haberin aracısı oldu.

Deadpool

Reklam filmi neleri içeriyor?

Deadpool ve Thor: Ragnarok filminden tanıdığımız Korg karakteri, Free Guy filminin fragmanına reaksiyon veriyor. Reklamda bolca espiri, Ryan Reynolds’un kendine söylediği klasik sözler ve Marvel’ın kabul mektubuna gönderme yapılıyor. Reklamda bulunan Ryan Reynolds ve Taiki Waititi, Free Guy filminin kadrosunda da bulunuyor.

Deadpool kimdir?

Karaktere ait şuanda 2 film bulunuyor ve 3. filminin de geleceği biliniyor. Tim Miller’in yönetmen koltuğunda bulunduğu film serisinin başrolünde Ryan Reynolds bulunuyor. Aksiyon – komedi türündeki süper kahraman filmi, Marvel çizgi romanlarına dayanıyor.

Eski bir özel kuvvetler görevlisi olan Wade Wilson, ordudan ayrıldıktan sonra kendi kurallarına göre yaşar. Wade için ne iyi ne de kötü karakter denilebilir. Wade yaşadığı olaylar sonucu Deadpool’a dönüştüğünde hem kahramanlık işlerini hem de gündelik hayatını sürdürür.

Reklam filmini hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Zack Snyder Rebel Moon
mm

Zack Snyder, Rebel Moon filmine hazırlanıyor