dark

Dark’ın 3. sezonu yayımlandı

Netflix’in en popüler dizilerinden biri olan Dark’ın son sezonu yayımlandı.

Netflix’in, ilk sezonunu 2017 yılında yayımladığı bilim kurgu türündeki ve aynı zamanda ilk Alman yapımı olan Dark, kısa bir süre içinde platformun en sevilen dizileri arasındaki yerini almış ve geçtiğimiz yıl 2. sezonu ile izleyici karşısına çıkmıştı. Dizinin ilk sezonunda olduğu gibi 2. sezonu da izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmış ve dizi Netflix’in en çok izlenen uluslararası yapımları arasında yerini almıştı.

svg%3E

Dark’ın konusu ve oyuncu kadrosu:

Winden isimli bir Alman kasabasında, iki çocuğun kaybolması üzerine gelişen gizem dolu olayları konu edinen dizi, çocukların nerede değil, ne zaman kaybolduğu sorusu üzerinden geliştirilirken aynı zamanda da izleyicisini üç katmanlı zaman döngüsünün içerisine sokuyor. Beyin yakan konusu ile ilk bölümden itibaren bizi paradoks içerisine sokan dizinin yönetmenliğini Baran bo Odar, senaristliğini ise Jantje Friese üstleniyor.

Uzun zamandır heyecanla beklediğimiz ve bugün yayımlanan final sezonunun oyuncu kadrosunda önceki sezonlardan da tanıdığımız Louis Hofmann, Lisa Vicari, Oliver Masucci, Maja Schöne, Jördis Triebel, Mark Waschke, Karoline Eichhorn, Moritz Jahn, Julika Jenkins gibi isimler yer alıyor.

dark

Dizi geçtiğimiz yıl yayımlanan 2. sezonunu, ardında birçok soru işaretiyle noktalamıştı. Bu nedenle seyirciler 2. sezon biter bitmez bir sonraki sezon için heyecanlı bir bekleyişe başlamıştı. Yayımlanan bu 3. sezondaki son döngü ile pek çok soru şüphesiz cevaplanacak.

2. sezonda neredeyse herkesin öldüğü kıyamet gibi felaket günlerin yaşanmadan öncesinin gösterildiğini de hatırlatmış olalım. Adam’ın da söylediği gibi son döngü 27 Haziran’da başlıyor.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.