çukur

Çukur 4. sezon 6. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Show TV’nin sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi Çukur‘un 4. sezon 6. bölüm 2. fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

3 sezon boyunca reytinglerde üstün başarısını sürdüren dizi, yeni sezon için oldukça iddialı isimleri bünyesinde barındırıyor. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili gibi isimlerin bulunduğu diziye; geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru Barış Arduç, sürpriz bir şekilde dahil olmuştu. 4. sezonda ise Çukur’da, İrem Sak ve Mustafa Avkıran gibi ünlü oyuncuları görüyoruz. Sak ve Avkıran, Erdenet ailesinin yeni üyelerini canlandırıyor.

Çukur

Çukur’un son bölümünde neler yaşandı?

Çukur’un son bölümünde; Yamaç’ın Cengiz’in adamı olduğunu öğrenen Cumali, boş durmaz ve onu cezalandırmak için Çukur’un bütün gücüyle Erdenetler’e saldırır. Çukurlular, Erdenetler’i hiç ummadıkları anlarda kendi yöntemleriyle vurur. Bu savaşı durdurmazsa bir yıkıma sürükleneceklerini fark eden Yamaç, sorunu kökünden çözmek için bir hamle yapar. Yamaç, bu hedefine ulaşmak için Vartolu’yla birlikte plan kurarken Makbule de kendine güçlü bir müttefik bulup Yamaç’ı öldürmek için harekete geçer. Mahalledeki mezarlığın düzeltilmesi için uğraşan Cumali, farkında olmadan bir gizem perdesini aralamış olur. Çukur ve Erdenetler arasındaki mücadele giderek kızışırken Yamaç ve Vartolu’nun kuracağı oyunun sonuçları merakla beklenilir.

Pazartesi günü ekranlara gelecek yeni bölümün 2. fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Loki
Loki dizisinin ilk bölümü yayımlandı