Çukur 4. Sezon 14. bölüm fragmanı yayımlandı

Çukur

Show TV’nin sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi Çukur‘un 4. sezon 14. bölüm fragmanı, geçtiğimiz saatlerde dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

3 sezon boyunca reytinglerde üstün başarısını sürdüren dizi, yeni sezon için oldukça iddialı isimleri bünyesinde barındırıyor. Başrollerinde; Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili gibi isimlerin bulunduğu diziye; geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru Barış Arduç, sürpriz bir şekilde dahil olmuştu. 4. sezonda ise Çukur’da, İrem Sak ve Mustafa Avkıran gibi ünlü oyuncuları görüyoruz. Sak ve Avkıran, Erdenet ailesinin yeni üyelerini canlandırıyor.

çukur

Çukur 4. sezon 13. bölümünde neler oldu?

Cumali’yi büyük bir çıkmaza sokan Çağatay, Cengiz ve Ogeday’a büyük bir darbe indirmek üzereyken Yamaç’ın oyununa gelir.Yamaç ve Cumali, İdris’in ölümü üzerine ilk defa gerçek bir yüzleşme yaşar. Yamaç, Cumali’nin Çağatay’a kaptırdığı tapuları öğrendiğinde harekete geçip sürpriz bir isimle iş birliği yapar. Büyük bir kararın eşiğinde olan Selim, tüm dengeleri değiştirecek bir yola girmek üzereyken herkesi şok edecek bir sürprizle karşılaşır.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
firefly lane seyrederiz

Firefly Lane dizisinin fragmanı yayımlandı

Sonraki
Mank

Mank yayımlandı