Control Z 2. sezon ne zaman? 2. sezon tarihi açıklandı

Control Z

Netflix’in sevilen Meksika yapımlarından biri olan Control Z dizisinin 2. sezonunun ne zaman geleceği açıklandı! İlk sezonu 8 bölümden oluşan Control Z, geçen yıl 22 Mayıs 2020 tarihinde seyircilerle buluşmuştu.

IMDb’de 6.9 ortalamaya sahip olan dizinin ikinci sezonundan beklenen haber geldi. Netflix’in resmi YouTube hesabından paylaşılan kısa bir duyuru videosu paylaşıldı. Paylaşılan bu video ile Control Z 2. sezon tarihi açıklandı. Hemen aşağıdan bu videoya göz atabilirsiniz.

Control Z 2. sezon fragmanı

Control Z 2. sezonu ne zaman geliyor?

📺 Control Z 2. sezonu 4 Ağustos 2021 tarihinde Netflix’te yayımlanacak

Control Z konusu

Control Z’yi daha önce hiç izlemediyseniz, kısaca konusundan bahsedelim. Lisede bir öğrencinin sırları, arkadaşları tarafından ifşa edilmesiyle birlikte yaşanan karmaşayı ele alan Meksika yapımı Netflix dizisinin türü dram ve gerilim.

Control Z

Arkadaşlık konusunda bir hayli zorlanan Sofia, bilinmeyen bir kişi tarafından okuldakilerin sırlarının bir bir paylaşılması üzerine bu gizemin peşine düşer. Gözlem yeteneği oldukça güçlü olan, dizinin ana karakteri Sofia, okulda yaşanan bu karmaşasının sorumlusu olan hackerı açığa çıkarmak ister. Tabii bu, o kadar da kolay olmayacaktır. Hiç beklemedik sonuçlarla karşılaşacağınız bu dizide

Control Z oyuncu kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosunda; Ana Valeria Becerril (Sofia), Michael Ronda (Javier), Yankel Stevan (Raul), Zian Moreno (Isabela), Luis Curiel (Luis), Samatha Acuna (Alex) ve Fiona Palomo (Maria) gibi isimler yer almakta.

Dizide yer alan oyuncular ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz, sizler için hazırladığımız Control Z oyuncu kadrosu yazısına göz atabilirsiniz.

Control Z ve diğer Netflix dizileri ile ilgili daha fazla içerik için Seyrederiz’i takipte kalın. Çok daha fazla yabancı dizilerden haberleri sizlerle buluşturacağız.

Total
0
Shares
Önceki
Gümüş Patenler

Gümüş Patenler (2020) inceleme