Clifford the Big Red Dog filminin gösterime gireceği tarih hakkında yapılan açıklamalar

mm
Clifford the Big Red Dog

Öğrenilen son bilgilere göre ne yazık ki, Clifford The Big Red Dog hayranları yakın zamanda sinemalarda canlı aksiyon / CGI filminin tadını çıkaramayacaklar.

Clifford the Big Red Dog

ABD’de Covid vakalarının artması ve ailelerin sinema salonlarına gitme fikrine daha az açık olması nedeniyle, Paramount Pictures’taki karar vericiler, artan ihtiyati önlemlerin ve tiyatroların kapanması filmin gişede iyi performans göstermesini engelleyeceğine inanmaktadırlar. Paramount için de zor oldu ama geleceğin düşünülmesi gerekiyordu. Bu talihsiz bir durum ancak sağlığımızın güvenliği için önemli bir karardı.

Filmin daha önce 17 Eylül’de gösterime girmesi planlanmaktaydı. Bu yazı itibariyle, filmin tam teatral sürümünü ne zaman alacağı şu an için belirsiz ayrıca Paramount çevrim içi bir sürümü düşünmeye istekli görünmüyor. Film daha önce Toronto Film Festivali için rıhtımdaydı ancak o zamandan beri programdan çıkarıldı.

Clifford the Big Red Dog

Clifford the Big Red Dog hakkında az bilinenler

Clifford the Big Red Dog aslında Norman Bridwell tarafından yazılan ve Scholastic tarafından yayınlanan bir çocuk kitabı serisi olarak başladı. Ayrıca, köpeğin başlangıçta “Tiny” olarak adlandırılması gerekiyordu, ancak eşi onu Clifford adının – çocukluk hayali arkadaşına verdiği bir evcil hayvan adı – daha uygun olacağına ikna etti. Kitapların yanı sıra şirket, 80’ler ve 90’lardaki karaktere dayanan bir dizi çocuk video kaseti ve 2000’lerin başında bir televizyon dizisi olarak yayımlandı.

‘House Of Gucci filminin çıkış tarihi belli oldu’ adlı içeriğe de göz atabilirsiniz: https://seyrederiz.com/house-of-gucci/

Total
0
Shares
Önceki
doğaya karşı duyarlılık arttıracak belgeseller

Doğaya karşı duyarlılığınızı arttıracak 2 belgesel önerisi