Çıplak 2. sezon incelemesi

Çıplak 2. sezon

İlk sezonu 11 Haziran 2020’de yayımlanan Çıplak dizisinin 2. sezonu 9 Haziran 2021 tarihinde yayımlanmaya başlamıştı. BluTV’nin en cesur yapımlarından biri olan Çıplak’ın, toplam 11 bölümden oluşan 2. sezonunun ilk 7 bölümü yayımlandı. Çıplak 2. sezonda neler olduğunu öğrenmek için içeriğimizi okumaya devam edin.

Çıplak 2. sezonda neler oldu?

Ciplak 2 Olenle Olunmez

Çıplak dizisinin 2. sezonu her çarşamba günü ikişer bölüm halinde yayımlanmaya devam ediyor. Şimdiye kadar ilk 7 bölüm yayımlandı ve sezon hakkında bolca fikir sahibi olduk.

Çıplak 2. sezonda başrollerde; Müge Bayramoğlu (Eylül), Emir Tarık Tekin (Bulut), Umut Kurt (Kartal) gibi isimleri görüyoruz. Dizinin yönetmenliğini ise ilk sezonda olduğu gibi Can Evrenol yapıyor.

Ciplak dizi 1

Dizinin 2. sezonunda Eylül ve Bulut, Bodrum’a doğru bir yolculuğa çıkıyor. Bulut mistik olaylara çok meraklı ve Eylül’ü de peşinden sürükleyerek mistik olayların yaşandığı bir eve getiriyor. Evde cinsellik ile ilgili bazı ayinler yapılıyor ve bu kısımlarda oldukça cesur sahneler izliyoruz.

Eylül’ün eski erkek arkadaşı Kartal, işlediği cinayet yüzünden cezaevindedir ve Eylül’ün Bodrum’a gittiği sırada Kartal da cezaevinden çıkar. Eylül’e takıntılı olan Kartal, onu takip ederek Bodrum’da karşısına çıkar. Hesaplaşma yaşayan ikili, Eylül’ün hayat kadınlığı yaptığını Kartal’a söylemesi üzerine büyük bir tartışma yaşar ve Kartal, Eylül’e şiddet uygular.

Eylül’ün ailesini tanıyoruz

Ciplak yeni

İlk sezonda Eylül’ün ailesine neredeyse hiç yer verilmemişti. 2. sezonun çoğu bölümünde Eylül’ün babasını görüyoruz. 6. bölümde Eylül’ün annesi de karşımıza çıkıyor ve annesinin de Eylül gibi hayat kadınlığı yaptığını öğreniyoruz. Küçük yaşlarda annesinin terk etmesiyle babası ile birlikte yaşam mücadelesi veren Eylül, rüyalarında annesini görmeye başlıyor.

Fantastik ögeler ile karşılaşıyoruz

Ciplak dizisi

Dizinin yönetmeni Can Evrenol, fantastik ögeleri kullanmayı seven bir isim. Bu zamana kadar yaptığı film ve dizilerde seyirciye bolca olağandışı durum sunduğunu görmüştük. İlk sezonundan farklı olarak bu sezonda fantastik ögelere yer verildiğini görüyoruz.

Dizinin 2. sezonu, 1. sezonundan çok daha farklı. İlerleyen zamanlarda sonraki bölümler ile ilgili de bilgi paylaşmaya devam edeceğiz, bizi takipte kalın.

Çıplak 2. sezon fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Knives Out 2
mm

Knives Out 2 filminin çekimleri başladı

Sonraki
Korku Sokağı

Korku Sokağı üçlemesi ile ilgili tüm merak edilenler