Bugünün Netflix Top 5 listesi

Netflix

Bugünkü Netflix Top 10 listesindeki ilk 5 yapım hakkındaki bilgileri sizler için derledik. Listede adı geçen yapımlar hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sitemizdeki diğer yazıları okuyabilirsiniz. Netflix platformunda 15 Haziran Salı günündeki top 10 listesinde bulunan yapımlar ise şu şekilde:

  1. Lupin
  2. Sweet Tooth
  3. Awake
  4. Lucifer
  5. Aile Hükümeti
  6. Sihirli Ejder
  7. The Walking Dead
  8. Ragnarok
  9. Kaykaycı Kız
  10. Xtremo

1) Lupin

lupin

8 Ocak 2021’de yayımlanan Lupin isimli dizi, büyük bir ilgiyle karşılanmış ve kısa zamanda ikinci sezonun geleceği duyurulmuştu. 11 haziranda ikinci kısmı vizyona girdi ve yine büyük bir ilgiyle karşılanan dizinin şimdi ise üçüncü kısmı bekleniyor. Dizi beşer bölümlük iki kısımdan oluşuyor. Dizide Arsen Lupin’in hikayelerinden etkilenen kibar hırsız Assaine Diop’un maceralarını izliyoruz. Gizem ve suç türündeki dizinin oyuncu kadrosunda; Omar Sy, Ludivine Sagnier, Clotilde Hesme isimleri bulunmaktadır.

2) Sweet Tooth

Sweet Tooth fragman 758x403 1

4 Haziran 2021’de yayımlamaya başlamıştır. Fantastik, drama türündeki dizi 8 bölümden oluşur. Dizide kıyamet sonrası gelişen olaylar, melez çocuk ve onun koruyucusu etrafında olan hikayeyi izleriz. Dizi, tehlike dolu maceralara atılan yarı insan yarı geyik Gus ve onu koruyan Tommy etrafında dönüyor. Oyuncu kadrosunda ise Nonsa Anozie, Christian Convery gibi isimler bulunuyor.

3)Awake

Awake HD Wallpapers | Background Images

9 Haziran 2021’de yayımlanan Awake isimli film, Mark Raso tarafından yönetilmiştir. Bilimkurgu, drama türündeki filmin oyuncu kadrosunda; Gina Rodrugez, Ariana Greenbalt, Frances Fisher gibi isimler bulunmaktadır. Awake, yıkıcı bir küresel felaket sonrasında gelişen olayları konu alıyor. Tüm elektronik cihazlar devre dışıdır. Felaketten sonra insanlar uyuma yetisini kaybetmiştir. Eski asker Jill bir yandan kendi akıl sağlını korumaya çalışırken bir yandan dünyadaki durumu düzeltmeye çalışacaktır.

4) Lucifer

lu

Her sezonu büyük bir ilgiyle takip edilen Lucifer dizisinin 5. sezonun 2. kısmı mayıs ayında yayımlanmıştı. Dizi 6. sezonuyla final yapacak. Suç, fantastik türündeki yapımın oyuncu kadrosunda; Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejendro gibi isimler bulunmakta. Dizide cehennemin efendisi olmaktan bıkan Lucifer’in Los Angeles’a yerleşmesiyle gelişen olayları izliyoruz. Her sezonundaki bölüm sayısı farklılık gösteren dizinin son sezonu 16 bölümden oluşmaktadır.

5) Aile Hükümeti

aile hukumeti

Türk yapımı olan Aile Hükümeti isimli filmin teması romantik komedidir. Oyuncu kadrosunda; Alper Saldıran, Aslıhan Malbora gibi isimler bulunmaktadır. Filmde, Doğu Anadolu’nun köyüne atanan genç öğretmenin köyden bir kıza aşık olmasını ve engelleri aşmasını izleriz.

Total
0
Shares
Önceki
the secret war

Love Death And Robots 3. sezon ne zaman?

Sonraki
örümcek adam

Loki’nin yönetmeni Kate Herron, Örümcek Adam filmi yapmak istiyor