Brooklyn Nine-Nine dizisine veda

Brooklyn Nine-Nine

Sekiz sezondur devam eden Brooklyn 99 dizisinin bu sene final sezonu yayımlanacak. Çekimleri tamamlanan final sezonu 12 Ağustos’ta vizyonda olacak. Dizinin yapımcıları Dan Goor ve Ken Tremendous, Twitter üzerinden diziye veda etti.

Dan Goor Twitter üzerinden yayımladığı gönderide “Brooklyn 99’ı yeni bitirdik. Muhteşem ekibimize ve oyuncu kadrosuna teşekkür etmek istiyorum. Andy Samberg, Andre Braugher, Stephanie Beatriz, Melissa Fumero, Joel McKinnon Miller, Dirk Blocker, Joe Lo Truglio, Terry Crews ve Chelsea Peretti’ye teşekkürler. Hayatımı değiştiriniz.” ifadelerini kullandı.

Ken Tremendous, Twitter üzerinden yayımladığı gönderide eke bir görsel koyarak “Dan ve benim ilk kez yeni bir şov hakkında konuştuğumuz bu e-mail, bizi doğruca Brooklyn 99’ın sekizinci sezonuna götürdü. Dizide oynayan herkese ve diziyi izleyen herkese teşekkürler.” İfadelerini kullandı.

Final sezonu nasıl olacak ?

Polisiye-Komedi dizi türündeki Amerikan yapımı bu yapımda son sezona geldik. Fox tarafından 2018’e kadar yayını yapılmış ve 2019 itibariyle NBC tarafından yayınlanmaya başlamıştı. Dizide 99 departmanındaki polis ve dedektif arkadaşların etrafında dönen olayları izleriz. Kimi zaman iş hayatları kimi zaman özel hayatlarını izleriz.

Brooklyn Nine-Nine

Brooklyn Nine-Nine 9. sezon olacak mı?

Ağustos ayında final sezonunu verecek olan dizi, aslında beşinci sezonunda bitirilmiş daha sonra hayranların ilgisi sayesinde başka kanalda devam etmişti. Bu seferki final kararı yazar ve oyuncu ekibinden geldiği için yeniden çekilmesi fikri biraz uzak kalıyor. Final sezonu 10 bölümden oluşacak ve güncel konular (Siyahi hayatların kıymeti) işlenecek. Her sezonda olan Halloween soygunları hakkında ise bir bilgi yok. Final sezonu 12 Ağustos 2021’de yayında olacak. Maalesef ki Türkiye’de izleyeceğimiz resmi bir platform bulunmamaktadır. Fakat ilk 6 sezonu Netflix’ten izleyebilirsiniz.

Final sezonunun fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz .

Total
0
Shares
Önceki
natasha romanoff

Black Widow filminden 3 yeni video yayımlandı

Sonraki
Defalarca birlikte oynayan isimler

Defalarca birlikte oynayan isimler