Bojack Horseman 7. sezon gelecek mi?

Bojack Horseman

İlk sezonu 22 Ağustos 2014 tarihinde yayımlanan Bojack Horseman , Netflix’in ilk animasyon dizilerinden. İlk sezonundan itibaren büyük bir ilgi ile karşılaşan Bojack Horseman’ın, neredeyse her yıl yeni bir sezon çıkmış ve son olarak da 6. sezonu 2020 yılında yayımlamıştı. Peki, dizinin 7. sezonu gelecek mi?

Bojack Horseman

Bojack Horseman yeni sezon olacak mı?

Dizinin 6. sezonu 31 Ocak 2020 tarihinde yayımlanmış ve izleyici karşısına çıktığı andan itibaren bazı tepkiler ile karşılaşmıştı. Akıllarda soru işareti bırakacak pek çok durumu barındıran final bölümü seyircileri pek de tatmin etmemişti. Daha çarpıcı bir final bölümü isteyen hayranlar, 7. sezonun olup olmayacağını merak ediyor. Dizinin yapım ekibi bu duruma bir netlik getirdi ve 6. sezonun final sezonu olduğunu ve 7. sezonun gelmeyeceğini söyledi.

Bojack Horseman konusu

Bojack Horseman

Eski bir TV yıldızı olan ve zamanında ünlü olmanın tadını çokça çıkaran Bojack Horseman, ününü ve parasını yavaş yavaş kaybetmektedir. İçinden çıkılmaz bir duruma sürüklendiğini fark eden Bojack, ününü ve parasını korumak için farklı yollar dener. Geçmişiyle hesaplaşması hiçbir zaman bitmeyen Bojack, geçmişindeki insanlarla sürekli bir savaş içindedir. Karakterimiz bir yandan bağımlılıklarıyla uğraşırken diğer yandan da hayatını düzene sokmak için çabalar. Her defasında daha da dibi gören Bojack, bu durumdan kurtulmanın yolunu her zaman bulur.

Total
0
Shares
Önceki
Titans 3. sezon

Titans 3. sezonda neler olacak?

Sonraki
thumb 1920 541412

Rush (2013) inceleme