body cam 1

Body Cam’in fragmanı yayımlandı

Korku filmi Body Cam'in fragmanı yayımlandı

Paramount Pictures’ın yeni filmi Body Cam’in fragmanı yayımlandı.

Paramount Pictures’ın yeni 18+ korku filmi olan Body Cam’den ilk fragman paylaşıldı. Özellikle oyuncu kadrosu ile dikkat çeken yapım 19 Mayıs 2020’de doğrudan dijital olarak yayımlanacak.

natwolff

Body Cam oyuncu kadrosu:

Senaryosunu, son olarak korku türündeki The Prodigy’yi kaleme alan Nicholas McCarthy ile American Soul’a imzasını atan Richmon Riedel yazdığı ve 19 Mayıs 2020 tarihinde doğrudan dijital olarak yayımlanacak olan Body Cam’in oyuncu kadrosunda The Umbrella Academy, Mudbound gibi yapımlardan tanınan ve 9 kez Grammy ödülü kazanan oyuncu müzisyen Mary J. Blige, The Kill Team, Stella’s Last Weekend, Paper Towns, Semper Fi gibi yapımlarla tanınan genç oyuncu Nat Wolff, Dream Girls, Every Thing, The Good Wife gibi yapımların başarılı ismi Anika Noni Rose ve Luke Cage, Sons of Anarchy gibi aksiyon yapımların tanınan yüzü Theo Rossi gibi isimler yer alıyor.

Body Cam filminin konusu ne olacak?

John Boyega’lı Imperial Dreams ile ilk uzun metrajlı filmini çeken Malik Vitthal’ın yeni korku türündeki filmi Body Cam, polis memuru olan Renee’nin rutin bir trafik kontrolü sırasında öldürülen meslektaşının başına gelenleri araştırmaya karar vermesinin ardından, cinayet ile ilgili kamera görüntüleriyle oynandığını fark etmesi ve ardından polislere yönelik saldırıların gün geçtikçe artmasının ardından Renee’nin yaşananların arkasındaki doğaüstü gücü keşfetmeye çalışmasını konu alıyor.

19 Mayıs 2020’de doğrudan dijital olarak yayımlanacak olan Body Cam’in fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
İstanbul Film Festivali
40. İstanbul Film Festivali sinemalarda