Black Widow için geri sayım başladı

Black Widow

Marvel Studios‘un yeni filmi Black Widow, izleyici karşısına çıkmak için geri sayıma başladı. Filmin final afişi geçtiğimiz saatlerde Marvel Studios’un resmi Twitter hesabında yayımlandı. Yayımlanan posterde Natasha Romanoff‘un yanı sıra ona destek olacak diğer karakterleri de görmekteyiz. Filmde yeni oyuncular olacak olsa da geçmişten gelen kişilere de bolca rastlayacağız.

Black Widow ne zaman çıkacak?

Yıllarca Marvel filmlerinde destekleyici rollerde izlediğimiz karakteri (Scarlett Johansson) nihayet solo olarak izleyebileceğimiz film, 9 Temmuz 2021 tarihinde seyirciye sunulacak.

Black Widow konusu

2019 yılında çıkan Avengers: Endgame filminde Black Widow karakteri ölerek seriye veda etmişti. Black Widow filminde bu durum göz önünde bulundurularak olaylar Endgame’den önce geçecek şekilde kurgulanmış. Filmde Avengers: Infinity War’a kadar olan kısmın konu edileceği düşünülüyor.

Filmde Avengers grubu dağılmıştır ve Black Widow’un karşısına çıkacak karakterlerle tek başına mücadele etmesi gerekir. Black Widow, eski yol arkadaşlarıyla tekrar bir araya gelerek içinde bulunduğu savaşı kazanmaya çalışacaktır.

Black Widow filminin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Succession

Succession 3. sezonu bu sonbaharda geliyor

Sonraki
Black Panter Wakanda Forever

Black Panter: Wakanda Forever çekimleri başladı