Black Widow filminden 3 yeni video yayımlandı

natasha romanoff

Black Widow’dan 3 yeni video yayımlandı. Marvel Studios satışa çıkan biletleri kutlamak için filmden üç ayrı video yayımladı. Ready Set Action Featurette, Tickets and Pre-Orders Now Available ve İn Pursuit başlıkları ile YouTube üzerinden yayımlandı.

5m65vwp9ypl41

Black Widow ne zaman çıkacak?

Black Widow filmi, geliştirme ve erteleme süreçlerinden sonra nihayet önümüzdeki ay vizyonda olacak. Tiyatro ve Disney+ Premiere Access ön siparişleri artık mevcut. Marvel, bilet satışını duyurmak ve kutlamak için üç ayrı video paylaştı.

black widow

Videoların içeriği nedir?

Üç video da filmden görüntüler ve oyuncuların konuşmasını içeriyor. Tickets and Pre-Orders Now Available | Marvel Studios’ Black Widow adlı videoda Scarlett Johansson, Florance Pugh ve David Harbour biletleri alın çağrısı yapıyor. David Harbour’un kullandığı ifade ise şu şekilde: “Biletlerinizi bugün alın yoksa… Biliyorsunuz.

In Pursuit Film Clip | Marvel Studios’ Black Widow başlıklı videoda ise iki kız kardeşin aksiyon dolu sahnelerini izliyoruz. Natasha ve Yelena kuşatma altındaki bir binadan beraberce kaçmaya çalışıyorlar.

Ready Set Action Featurette I Marvel Studios’ Black Widow başlıklı videoda, filmden sahnelerin yanında oyuncuların ve yönetmenin film hakkındaki görüşleri sunulmuş. Scarlett Johansson, Black Widow için Marvel evreninin daha önce hiç deneyimlemediği bir karakter olduğunu söylüyor. Film hakkında gerçekçi aksiyonlardan, kalabalık dövüş sahnelerinden, Natasha’nın insani yönünün tanıtılmasından ve oldukça gerçek hissettiren bir hikaye olduğundan bahsediliyor.

Marvel Entertainment kanalında yayımlanan videolara hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
lupin
mm

Lupin 3. sezon olacak mı?

Sonraki
Brooklyn Nine-Nine

Brooklyn Nine-Nine dizisine veda