Black Summer 3. sezon olacak mı?

mm
Black Summer

Netflix’in 11 Nisan 2019 tarihinde yayımlamış olduğu dizisi Black Summer’ın geçtiğimiz günlerde seyirci ile buluşan 2. sezonu, izleyiciler tarafından ilgi ile karşılandı. 2. sezon, yayımlanmış olduğu günden beri Netflix’in Top 10 listesinden düşmedi.

BlackSummer Season2 Episode4 00 25 38 16R scaled

Black Summer konusu

Rose, bir zombi istilasının başlangıcında ailesini kaydeber. İstilanın karanlık günlerinde birbirini hiç tanımayan insanlar, hayatta kalıp sevdiklerine dönmek için gereksindirdikleri gücü bulmak üzere bir araya gelir. Ancak hem yaşayan haydutlar hem de zombiler onları engellemeye başlar ve olaylar gelişir.

Black Summer 3. sezonu çıkacak mı?

2. sezon henüz çok kısa bir süredir platformda yer aldığı için dizinin 3. sezonu ile ilgili kesin bir bilgi yok. 3. sezon onayı ile ilgili yeni bir haber almazken dizinin iptal haberini de almadık. Ancak dizinin gördüğü bu ilgiden dolayı 3. bir sezonunun gelme ihtimali v gibi görünüyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz‘i takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
Katla
mm

Katla 2. sezon olacak mı?

Sonraki
La Casa De Papel

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman?