Black Panter: Wakanda Forever çekimleri başladı

Black Panter Wakanda Forever

Marvel Studios’un sevilen serilerinden Black Panther’in devam filmi Wakanda Forever‘ın çekimleri bugün itibarıyla başladı. Haberi Marvel Studios yetkilisi Kevin Feige verdi. Peki, Black Panter: Wakanda Forever ne zaman çıkacak? Öğrenmek için içeriği okumaya devam edin.

Black Panther: Wakanda Forever

Çekimler başladı

Black Panter Marvel Studios’ un sevilen filmlerinden biri. Serinin ilk filmi 2018 yılında yayımlanmıştı. Yayımlandığı andan itibaren kısa bir sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan olan film, başrolü Chadwick Boseman‘ın beklenmedik ölümüyle hepimizi şoka sokmuştu. Yeni Black Panther’in kim olacağı ile ilgili sorular olsa da Lupita Nyong, Boseman’ın hiçbir zaman unutulmayacağını ve yeni filmin eski Black Panter’e göre şekillendirileceğini duyurdu. Yapım ekibi, serinin 2. filmi Black Panter: Wakanda Forever için kollarını sıvadı. Şu an Atlanta’da devam eden çekimler ne zaman bitecek henüz bilinmiyor.

Boseman olmadan yapılan çekimler oldukça duygusal fakat herkes aynı zamanda Wakanda dünyasını halka ve hayranlara geri getirmek için çok heyecanlı. Black Panter’ i gururlandıracağız.

Kevin Feige

Black Panter: Wakanda Forever ne zaman?

Black Panter: Wakanda Forever’ın çekimleri henüz yeni başlamış olsa da izleyiciler yeni film için oldukça heyecanlı. Yeni filmin vizyon tarihi ile ilgili net bir tarih henüz belirtilmedi, fakat filmin 2022 yılının yaz aylarında yayımlanacağı duyuruldu. Büyük bir ihtimalle Temmuz 2022‘de vizyona girmiş olacak.

Total
0
Shares
Önceki
Black Widow

Black Widow için geri sayım başladı

Sonraki
Stephen King

Stephen King, gördüğü en kötü korku filmini açıkladı