Black Mirror 6. sezon olacak mı?

Black Mirror

İlk sezonundan beri büyük bir hayran kitlesine ev sahipliği yapan Black Mirror, Netflix’in en popüler yapımlarından biri. Diziye olan ilgi bu kadar büyük olunca Netflix yeni sezon izinlerini arka arkaya vermiş, ilk 5 sezon birkaç yıl arayla izleyiciyle buluşmuştu. Toplamda 5 sezonu ve bir filmi ile yoluna devam eden dizinin 6. sezonunun olup olmayacağı ise merak konusu.

Black Mirror

Black Mirror 6. sezon gelecek mi?

Netflix’in 5. sezonu yayımlamasının ardından 6. sezon oldukça merak edilmişti. Netflix’in yeni sezon için diziye izin vermesinden sonra gözler yapım ekibine çevrilmişti. Dizinin yaratıcılarından Charlie Brooker, dizinin 6. sezonu için bir süre daha bekleneceğini söyledi. Brooker, insanlığın şu an bulunduğu durumu göz önünde bulundurarak hareket ettiklerini ve sarsıcı bölümler içeren dizinin şu an izleyicilere pek de iyi gelmeyeceğini vurguladı. Anlaşılan henüz yapım aşamasında olan ve net bir tarih belirtilmeyen Black Mirror 6. sezon için bir süre daha beklememiz gerekecek.

Black Mirror konusu

Her bölüm farklı bir olayı işleyen ve çarpıcı sonlarıyla izleyiciyi şaşırtmayı seven dizi, bilim kurgu türünde. Olması yakın tarihte pek mümkün olmayan fakat içerisinde bir gerçeklik barındıran dizi, her bölümü film niteliğinde olan sezonlarıyla adından söz ettiriyor. Dizi, teknolojinin insanlar üzerindeki etkilerini işliyor.

Bandersnatch filminin tanıtımına da hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Laurie Holden

Laurie Holden, The Boys kadrosuna katıldı

Sonraki
Dune

Dune filminin çıkış tarihi üç hafta ertelendi