Beyonce’nin başrolünde olduğu Black is King fragmanı yayımlandı!

mm
Black is King

Beyonce’nin ABD’de yükselen ırkçılık karşı hareketin rüzgarıyla birlikte The Lion King: The Gift’ten çıkartılacak dersleri günümüz gençlerine uyarladığı Black Is King isimli görsel albüm projesinden bir fragman yayımlandı.

Filmde ve dolayısıyla görsel albümde, Oscar kazanan, dünyaca ünlü bir süper model ve kendisi kadar ünlü olan eşinin hikayesi yer alıyor. 31 Temmuz’da piyasaya sürülecek olan “Black Is King”, Beyonce’nin geçen yıl Disney’in “The Lion King” yeniden çevrimi için ürettiği bir albüm olan “The Gift”le birlikte geliştirildi. Yeni fragman, Beyonce’nin 2016 hiti “Lemonade”in klibindeki gibi ihtişamlı görseller ve siyahı dansçıların harika performanslarını içeriyor.

Black is King

Black is King konusu ne olacak?

Siyahi deneyimini kutlayan bir albüm olarak tanımlanan ve bu projeyle ilgili kendi internet sitesinden Haziran ayının sonunda kısa bir fragman yayımlayan Beyoncé, projenin tamamının ortaya çıkmasına iki haftadan kısa bir süre kalmışken kendini tekrar hatırlatmaya geldi. Aynı anda projenin yazarlığını, yönetmenliğini ve prodüktörlüğünü de üstlenen Beyonce; siyahi ailelerin zaman içerisindeki yolculuklarını ve deneyimlerini genç bir kralın transandantal yolculuğu üzerinden anlatacak.

Görsel albümde yer alacak diğer yıldızlar arasında, Kelly Rowland, Naomi Campbell, Tina Knowles-Lawson ve Pharrell Williams gibi isimler de bulunuyor. Bir basın açıklamasına göre, “Black Is King”, New York, Los Angeles, Güney Afrika, Batı Afrika, Londra ve Belçika’da çekildi. Disney’in yeni dağıtım anlaşması görsel albümü, Amerika ve Avrupa’nın yanı sıra Güney Afrika, Gana, Nijerya, Namibya, Senegal ve Kamerun gibi birçok Afrika bölgesinde de kullanıma sunacak.

31 Temmuz’da Disney Plus üzerinden izleyicileri ile buluşacak olacak Black Is King filminin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
e2722227 5cdd 4ccb 8bca 9d63162bca6b

Netflix yeni projesi Şimdiki Aklım Olsaydı’yı iptal mi etti?

Sonraki
kar emre erdogdu hazar erguclu filmloverss

Kar (2017) inceleme