Black Adam çekimlerinin sonuna yaklaşıldı

Black Adam

Dwayne Johnson, Instagram üzerinden paylaştığı bir gönderi ile Black Adam çekimlerinin son haftasına girildiğini açıkladı. Johnson, 2014’te vizyona giren Hercules filminde Herkül olarak rol aldıktan sonra, 2019’da yayımlanan Shazam filminde kötü adam olarak oynaması için aday gösterilmişti.

Johnson’ın dünya çapındaki ünü göz önüne alındığında, yelkenler başka yöne çevrildi ve Kahndaq savaşçısının haksız yere hapsedilmesinden 5.000 yıl sonra geçen bir solo film çekimlerine başlandı.

Black Adam

Black Adam çekimlerinin son haftasına girildi

Johnson’ın Black Adam rolünün üstesinden gelmesi ise biraz zaman aldı. Pek çok aksilik ve engelden sonra film, geçen yıl nihayet ilerleme kaydetmeye başladı. Prömiyer tarihi ise Aralık 2021 olarak belirlendi. Ancak pandemi nedeniyle DC bu tarihi değiştirdi ve Temmuz 2022’ye kadar filmi ertelemek durumunda kaldı. Black Adam çekimlerine nisan ayında Atlanta’da başlandı ve haziran ayında ise Johnson, nihayet çekimlerin sonuna yaklaştıklarını açıkladı.

Cumartesi (3 Haziran), Dwayne Johnson Instagram’da bir gönderi paylaşarak filmin son çekim haftasına girildiğini belirtti. Paylaştığı gönderi ile hayranlara destekleri için teşekkür eden Johnson, iki yol boyunca film için ortaya koyduğu sıkı çalışma, hazırlık ve eğitimi de belirtti ve karakterine daha iyi hazırlanabilmek adına rutinine dahil ettiği kahvaltısını da paylaştı.

Total
0
Shares
Önceki
bilim kurgu

Mutlaka izlenmesi gereken 10 bilim kurgu dizisi

Sonraki
Star Wars Visions

Star Wars Visions tanıtım fragmanı yayımlandı