Birds of Prey vizyonda!

harley quinn birds of prey ilk fragmani 687x400 1

Yırtıcı Kuşlar, orijinal ismiyle Birds of Prey 7 Şubat tarihinde vizyona girdi. Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Ewan McGregor gibi isimlerin başrolünde yer aldığı aksiyon filmi uzun zamandır DC seven sevmeyen herkes tarafından bekleniyordu.

Güçlü kadın kahramanların baskın olduğu film kaçırılan genç bir kızın kurtarılması için verilen çalışmayı işliyor. Kötü adamımız Roman Sionis ve yardımcısı Zsasz genç kızın kaçırılmasında rol oynar. Harley, Huntress, Black Canary ve Renee Montoya gibi kahramanlar da bu olay yüzünden bir araya gelirler. Hem genç kızı kurtarmak hem de Gotham’ı Roman’dan kurtarmak istemektedirler.

image asset

Piyasada kadın süper kahraman filmlerinin azlığı, DC’nin sinematik evreninin bir türlü yola girmemesi ve Suicide Squad’ın hepimizde açtığı yarayı kapatmasını umduğumuz film dün vizyona girdi. Joker’siz bir Harley Quinn ve ilk kez sinemada göreceğimiz karakterler hepimizde heyecan uyandırdı. Cathy Yan yönetmenliğinde, Christina Hodson senaristliğini üstlendiği Yırtıcı Kuşlar’ı siz izlediniz mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Total
0
Shares
Önceki
3

Sinemalardan aklımıza kazınmış kadın karakterler

Sonraki
chernobyl dizisi gorsel

Mini dizi Chernobyl