Birds of Prey

Birds of Prey vizyonda!

Yırtıcı Kuşlar, orijinal ismiyle Birds of Prey 7 Şubat tarihinde vizyona girdi. Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Ewan McGregor gibi isimlerin başrolünde yer aldığı aksiyon filmi uzun zamandır DC seven sevmeyen herkes tarafından bekleniyordu.

Güçlü kadın kahramanların baskın olduğu film kaçırılan genç bir kızın kurtarılması için verilen çalışmayı işliyor. Kötü adamımız Roman Sionis ve yardımcısı Zsasz genç kızın kaçırılmasında rol oynar. Harley, Huntress, Black Canary ve Renee Montoya gibi kahramanlar da bu olay yüzünden bir araya gelirler. Hem genç kızı kurtarmak hem de Gotham’ı Roman’dan kurtarmak istemektedirler.

Birds of Prey

Piyasada kadın süper kahraman filmlerinin azlığı, DC’nin sinematik evreninin bir türlü yola girmemesi ve Suicide Squad’ın hepimizde açtığı yarayı kapatmasını umduğumuz film dün vizyona girdi. Joker’siz bir Harley Quinn ve ilk kez sinemada göreceğimiz karakterler hepimizde heyecan uyandırdı. Cathy Yan yönetmenliğinde, Christina Hodson senaristliğini üstlendiği Yırtıcı Kuşlar’ı siz izlediniz mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Daha Fazla İçerik
saygı
“Saygı”, ilk bölümü ile BluTV’de