Bir sit-com efsanesi: The Office

The Office

How I Met Your Mother, Brooklyn 99, Friends ve daha fazlası… Sit-com dizileri günümüzde inanılmaz ilgi görüyor ve seviliyor. Bu saydıklarımızın arasında öyle bir dizi var ki her bölümü sizi kahkahaya boğacak ve izlerken büyük zevk alacaksınız. The Office‘ten bahsediyoruz. Bu efsane dizi ile ilgili her şeyi sizler için derledik.

The Office

Yönetmenliğini Greg Daniels’ın yaptığı, ilk sezonu 25 Mart 2005’te yayımlanan The Office’in final sezonu, 16 Mayıs 2013 tarihinde yayımlanmıştı. 9 sezondan oluşan dizide toplam 201 bölüm bulunuyor. Başrollerinde Steve Carell, John Krasinski, Rainn Wilson gibi usta oyuncuların bulunduğu The Office, birçok ünlüyü de konuk oyuncu olarak alıyor. Yayımlandığı andan itibaren birçok ödül alan dizi, popülerliğini korumaya devam ediyor.

The Office konusu

The Office

Dizi, Dunder Mifflin adındaki kağıt satım şirketinde geçiyor. Olaylar, şirketin bir belgesel ekibiyle anlaşması ve şirket hayatının belgesel haline getirilmesi ile başlıyor. Şirkette yaşanan her şey kamera altına alınıyor ve çalışanlar bu duruma ayak uydurmaya çalışıyor. Şirketteki insanlar her ne kadar birbirlerini sevmiyor gibi görünseler de her bölüm birbirleri için yaptıkları fedakarlıklara şahitlik ediyoruz. Her bölüm şirkette yaşanan ayrı bir olayı konu ediniyor. Bir parti, birine edilen veda, çalışanların özel hayatı gibi olayları sıklıkla görüyoruz.

Total
0
Shares
Önceki
Q3w6Tn

Disney’in yeni Pamuk Prenses’i belli oldu

Sonraki
Aynen-Aynen

Aynen Aynen 6. sezon 1. bölüm fragmanı yayımlandı