Bill Skarsgard

Bill Skarsgard, John Wick 4’te olacak mı?

Son güncelleme:

Korku türü hayranlarını Pennywise rolüyle etkilemesinin ardından Bill Skarsgard‘ın, John Wick serisinin bir sonraki filmi olan John Wick: Chapter 4’te görünebileceği bildirildi. Chapter 4 için birkaç yeni oyuncu seçimi duyurusunun ardından, Skarsgard’ın da bir rol için görüşmelerde olduğu açıklandı. Şu anda detaylar saklı tutulduğundan, Skarsgard’ın hangi rolde olabileceği hakkında bir bilgi yok.

John Wick 4 Bill Skarsgard

Bill Skarsgard ile birlikte geri dönecek isimler

Tabii ki, Keanu Reeves de Bill Skarsgard ile birlikte ünvanlı kanunsuz olarak geri dönecek ve Ian McShane de Winston olarak geri dönebileceğini öne sürdü. Lance Reddick’in ise ChaRron olarak görünmesi oldukça muhtemel. Rina Sawayama‘yı da Shamier Anderson olarak göreceğiz. Ayrıca, Donnie Yen’in de ortak düşmanları alt etmek için çalışan, John Wick’in eski bir müttefiki olarak görüneceği doğrulandı.

Ayrıca, daha dördüncü bölüm çıkmadan beşinci film hakkında planların yapıldığı zaten doğrulanmıştı. Başlangıçta her iki film de arka arkaya çekilecekti, ancak Hollywood’taki bazı gecikmeler göz önüne alındığında artık durum böyle değil.

Daha fazla film haberleri için Seyrederiz’i takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
örümcek adam
Loki’nin yönetmeni Kate Herron, Örümcek Adam filmi yapmak istiyor