Better Call Saul 5. sezon ne zaman Netflix Türkiye’ye gelecek?

images 2020 04 30T151359.413

Şubat ayının sonlarına doğru 5.sezonu Amerika’da haftalık olarak yayımlanmaya başlayan dizinin sezon finali 20 Nisan 2020 tarihinde Amerika’da Netflix üzerinden gerçekleştirildi. Bu sezon bazı ülkelerde (İskandinav Ülkeleri, Latin Amerika, Birleşik Krallık, İrlanda, Hollanda, Fransa, Almanya, İtalya, Japonya, Singapur, Tayvan ve Hong Kong) Amerikan yayınından 24 saat sonra Netflix’de yayımlanmıştı. Bu ülkeler arasında Türkiye görünmüyordu.

Better Call Saul

Peki Türkiye’de ne zaman yayımlanacak?

4.sezon finali büyük bir heyecanla biten dizinin 5.sezonunun ne zaman Netflix’de yayımlanacağı ise merak konusu. Henüz net bir açıklamada bulunulmasa da diğer sezonlarda olduğu gibi sonbaharın ortasında Netflix Türkiye’ye sunulması bekleniyor.

Better Call Saul, çok sevilen dizi Breaking Bad’in spin-off dizisidir. Dizinin başrolünde Jimmy Mcgill karakterine can veren Bob Odenkirk bulunuyor. Kadrosunda Rhea Seehorn, Jonathan Banks, Micheal McKean gibi isimlerin de bulunduğu dizide, sahtekar avukat Saul Goodman’ın geçmişine odaklanılıyor. Asıl ismi Jimmy Mcgill olan başkarakterimizin Saul Goodman’a olan dönüşümünü izliyoruz. Aslında Saul eskiden Breaking Bad’den tanıdığımız kadar kurnaz ve sahtekar değildir. Ayrıca dizide Breaking Bad’deki sevilen karakterlere de yer veriliyor. Mike Ehrmantraut, Gustavo Firing, Hector Salamanca bunlardan yalnızca birkaçı.

Henüz dizinin 5.sezon fragmanını izlemediyseniz aşağıdan fragmana ulaşabilirsiniz.

 

Total
0
Shares
Önceki
5a5331e30f25441f805c7b90

Fatih Akın’dan HBO için mini dizi

Sonraki
fırtna anı ispanyol yapımı

Netflix’in 10 İspanyol yapımı